• کد خبر: 89558
   منتشر کننده: علی مشیری نیا (سردبیر)
    تاریخ انتشار: یکشنبه 4 اسفند 1398 - 12:05
  طی پیامی
  در پی انتخاب محمد صالح جوکار به عنوان منتخب مردم شهرستان های یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی؛ شهردار اشکذر طی پیامی به منتخب مردم؛ این انتخاب را تبریک گفت.

  به گزارش اشکذر خبر؛ در پی انتخاب محمد صالح جوکار به عنوان منتخب مردم شهرستان های یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی؛ مهدی جعفری‌پور شهردار اشکذر؛ طی پیامی این انتخاب را به جوکار تبریک گفت:

  جعفری پور در پیام خود آورده است:

  جناب آقای دکتر محمد صالح جوکار نماینده منتخب مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی

  انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی با تاسی از منویات امام راحل(ره) و رهنمودهای مقام معظم رهبری با حضور چشمگیر اقشار مختلف مردم انقلابی و همیشه در صحنه ایران اسلامی برگزار گردید.

  اینک که جنابعالی با کسب حداکثر آرا به عنوان نماینده منتخب مردم یزد و انقلابی شهرستان اشکذر در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی برگزیده شدید، ضمن عرض تبریک به جنابعالی، امیدوارم در انجام رسالت خطیر نمایندگی مردم شریف این حوزه انتخابی،  موفق و سربلند باشید.

  امید است  با الطاف بیکران الهی در انجام وظایف نمایندگی و در میدان همکاری با وفاق ملی و همدلی توفیق این را داشته باشیم که به توسعه و پیشرفت شهرستان دار المومنین اشکذر همسو و هم جهت، همت جمعی را برای رضای حق تعالی بکار بندیم.

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/66a02

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *