اشکذر خبر

تبلیغات
iau
car
ads
farntec
124

شهردار اشکذر از اتمام الکترونیکی شدن پرونده‌های این شهرداری خبر داد

شناسه خبر : 94856 | تاریخ انتشار : : 12 آبان 1399 - 21:57 | ارسال توسط :

دهقان منشادی از ایجاد پایگاه یکپارچه الکترونیک داده‌ها و مکانیزه کردن سیستم مدیریت مستندات شهرداری اشکذر جهت دسترسی بهتر به پرونده‌ها از طریق اتوماسیون اداری و کم کردن هزینه‌های کاغذ به عنوان اهداف اجرای این پروژه نام یزد.

به گزارش اشکذر خبر؛ احمد علی دهقان منشادی شهردار اشکذر در جریان بازدید از پروژه ساماندهی بایگانی شهرداری اشکذر آرشیو الکترونیکی را یک راهکار جامع و هوشمندانه برای حرکت از بایگانی‌های سنتی به الکترونیک دانست و گفت: این اقدام دسترسی سریع، مدیریت بهینه، کنترل دسترسی و امنیت اطلاعات و همچنین کاهش هزینه‌های شهرداری در نگهداری اسناد را به همراه خواهد داشت.

دهقان منشادی با بیان اینکه پروژه ساماندهی بایگانی شهرداری اشکذر از سال گذشته آغاز و پس از گذشت ۱۸ ماه با تکمیل ۱۷ هزار پرونده به پایان رسید؛ افزود: با اجرای این پروژه تمامی املاک داخل محدوده و هم چنین درصد بالایی از املاک واقع در حریم و تمام عرصه و اعیان شهرک صنعتی نیکو اشکذر الکترونیکی شده است.

وی اظهار داشت: ایجاد پایگاه یکپارچه الکترونیک داده‌ها و مکانیزه کردن سیستم مدیریت مستندات شهرداری در جهت دسترسی بهتر به پرونده‌ها از طریق اتوماسیون اداری و کم کردن هزینه‌های کاغذ از جمله اهدافی بوده که با اجرای این پروژه در شهرداری اشکذر محقق شده است.

لازم به ذکر است؛ شهردار اشکذر هزینه اختصاص داده شده جهت اجرای این پروژه؛ بالغ بر ۶۰۰ میلیون تومان عنوان کرد.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/9a9Fw

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
iau
car
ads
farntec
124