اولین بازی هفته نهم لیگ برتر استان بین سرخپوشان یزد و شهرداری اشکذر در ورزشگاه پاک نژاد یزد در هوای ابری و سرد زمستانی برگزار شد.

به گزارش اشکذرخبر، اولین بازی هفته نهم لیگ برتر استان بین سرخپوشان یزد و شهرداری اشکذر پنج شنبه ۱۵ دی ماه در ورزشگاه پاک نژاد یزد در هوای ابری و سرد زمستانی برگزار شد که شهرداری اشکذر بازی را با نتیجه ۲ بر ۱ پیروز شد.

بازی با تاخیر یک ساعته که به دلیل خط کشی نامناسب زمین بازی به وجود آمده بود از ساعت ۱۵:۳۰ شروع شد.

نیمه اول با حملات همه جانبه شهرداری اشکذر روی دروازه سرخپوشان شروع شد و چندین موقعیت خوب توسط مهاجمان اشکذر از دست رفت تا اینکه دقیقه ۳۵ توسط سید احمد پورحسینی از روی ضربه ایستگاهی ، تیم اشکذر به گل رسید.

ولی این نتیجه فقط ۲ دقیقه پابرجا بود و گل تساوی را از یک ضربه کرنر و سر زیبای بازیکن سرخپوشان دریافت کرد و نیمه اول با همین نتیجه به پایان رسید.

نیمه دوم بازی پایاپایی را شاهد بودیم تا اینکه دقیقه ۷۰ تیم شهرداری اشکذر از ارسال زیبای سید احمد پورحسینی از روی نقطه کرنر و ضربه سر زیبای سعید حاج حسینی به گل دوم رسید.

بعد از این گل شهرداری در ضد حملات به چند موقعیت خوب گلزنی دست یافت که با بی دقتی مهاجمان و سیو های خوب دروازه بان سرخپوشان به گل تبدیل نشد و بازی با نتیجه ۲ بر ۱ به سود شهرداری اشکذر به پایان رسید.

داوری بسیار ضعیفی از کوبل داوری این دیدار ناظر بودیم که صدای اعتراض هر دو تیم را درآورده بود . اشکذر با این نتیجه با یک بازی بیشتر از تیم بافق صدر جدول قرار گرفت و منتظر بازی های فردا می ماند .

 

مسابقات فوتبال لیگ برتر بزرگسالان استان یزد –  سال ۱۴۰۱  

جدول رده بندی فوتبال لیگ برتر بزرگسالان استان یزد- سال ۱۴۰۱  هفته  دهم:

۱- شهرداری اشکذر ۱۰ بازی ۲۲ امتیاز ۱۰+

۲- سنگ آهن بافق ۹ بازی ۲۰ امتیاز ۱۵+

۳- مهربد میبد ۹ بازی ۱۸ امتیاز ۵+

۴- تندیس زارچ ۹ بازی ۱۲ امتیاز ۲-

۵- سرخپوشان یزد ۱۰ بازی ۱۰ امتیاز ۷-

۶- ایساتیس صنعت بهاباد ۹ بازی ۱۰ امتیاز ۶-

۷- انقلاب میبد ۹ بازی ۷ امتیاز ۲-

۸- یزد خواست میبد ۹ بازی ۴ امتیاز ۱۲-

 

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/w2LZ4