• کد خبر: 26865
   منتشر کننده: حامد دهقانی اشکذری
    تاریخ انتشار: چهارشنبه 18 دی 1392 - 22:30
  حساس ترين بازي اين هفته:
  مهمترين بازي هفته چهاردهم ليگ برتر فوتبال را جمعه اين هفته دو تيم شهرداري اشكذر و شهرداري زارچ برگزار خواهند كرد.

  مهمترين بازي هفته چهاردهم ليگ برتر فوتبال را جمعه اين هفته دو تيم شهرداري اشكذر و شهرداري زارچ برگزار خواهند كرد.

  به گزارش اشكذر نيوزدر يكي از مهمترين بازي هاي اين هفته دو تيم اول و دوم جدول  از ساعت 14 روز جمعه 20 دي در ورزشگاه  17 شهريور زارچ به مصاف هم مي روند.

  شهرداري اشكذر كه در بازي رفت 3بر2 از حريف خود شكست خورده است در اين بازي تمام تلاش خود را متمركز كرده است تا سه امتياز حساس اين بازي را بگيرد.حساسيت بازي به اندازه اي بالا است كه  تمرين  دوشنبه تيم شهرداري به دليل بارش برف به سالن 22 بهمن انتقال يافت.علاوه بر آن سيد هادي حسيني كه در بازي دور رفت اخراج شده بود در اين بازي حضور دارد.هم چنين تغيير ديگري كه به احتمال فراوان تيم شهرداري خواهد داشت حضور احسان بقايي پور به عنوان سنگربان تيم به جاي مهدي ابوالحسني است. البته نكته در مورد تيم شهرداري اين است كه در بازي هاي دور برگشت تا به حالا بازي 90 دقيقه اي انجام نداده است.بازي در مقابل ماشين سازي كه به دليل عدم حضور تيم ميبدي  و بازي مقابل پويا نويد هم  تا دقيقه60 برگزار شده و نيمه تمام مانده است و تجديد خواهد شد.

  تركيب احتمالي تيم شهرداري در بازي روز جمعه:احسان بقايي پور-حسن كهد نارويي-سيدضياء افرازه-مصطفي دهقاني-محمدحسين دهقاني-علي رفيعي-سيد هادي حسيني-سيد محسن افرازه-محسن خليليان-محمدرضا شريفي-حميدرضا بخشي زاده

  تعويض ها:(جواد هويدا به جاي حميدرضا بخش زاده-علي رضائيان به جاي محمدرضا شريفي-احسان بابارحيم به جاي محمد حسين دهقاني)

  از سوي ديگر تيم شهرداري زارچ كه در صدر گروه قرار دارد شرايط متفاوتي را براي اين بازي دنبال مي كند.آنها در اين بازي سيد احمد پورحسيني بازيكن اشكذري تيم خود را به دليل محروميت در اختيار ندارند واز سوي ديگر آنچه باعث اعتماد به نفس بالا تيم زارچ شده است اين است كه اين تيم  تا پايان هفته سيزدهم شكستي در مقابل حريفان خود نداشته است و تنها تيمي است كه در جدول رده بندي خط تيره دار است.البته توقف هفته گذشته اي  اين تيم در مقابل مهربد و از دست دادن 2 امتياز حساس مي تواند در اين تيم تاثير منفي داشته باشد.

  اشكذر نيوز به نوبه خود از تمامي مردم  شهر اشكذر دعوت به عمل مي آورد تا با حضور پرشور خود در روز جمعه حمايت كامل را از تيم خود داشته باشند تا با  ارائه يك بازي زيبا ، سه امتياز اين بازي را كسب كرده و گامي بلند در جهت قهرماني تيم برداشته شود.

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/qUSIz

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  2 پاسخ به “شهرداري اشكذر به دنبال انتقام شكست دور رفت /تقابل تيم هاي اول و دوم جدول”

  1. رضا گفت:

   سلام
   اميدوارم در بازي روز جمعه بتوانيم با يك برد مقتدرانه شكست دور رفت را جبران كنيم.در صورت تساوي يا شكست قهرماني ما به اما و اگر كشيده مي شود.

  2. د گفت:

   سلام.ضمن آرزوی موفقیت برای تیم شهرداری اشکذر در بازی روز جمعه . احتمال برد تیم اشکذر به دلیل تمرینات خوب و آرامش و تمرکز بالای این تیم نسبت به تیم زارچ خیلی بالا ست.
   پیش بینی من در این بازی برد تیم شهرداری اشکذر با اختلاف سه گل هست.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *