اشکذر خبر

شهرداري اشكذرفصل را با بردي پرگل به پايان رساند/اتفاقات فوتبالي به زيان تيم شهرداري اشكذر شد

شناسه خبر : 28359 | تاریخ انتشار : : 17 اسفند 1392 - 0:56 | ارسال توسط :

به گزارش اشكذر نيوز تيم فوتبال شهرداري از ساعت 14 جمعه در ورزشگاه 22 بهمن اشكذر به مصاف تيم مهربد ميبد رفت كه موفق شد با نتيجه 5بر1 حريف خود را شكست دهد. نيمه اول اين بازي را شهرداري با نتيجه 2بر 1 به رختكن رفت. گل اول بازي با ضربه كرنر مستقيم سيد ضياء […]

به گزارش اشكذر نيوز تيم فوتبال شهرداري از ساعت 14 جمعه در ورزشگاه 22 بهمن اشكذر به مصاف تيم مهربد ميبد رفت كه موفق شد با نتيجه 5بر1 حريف خود را شكست دهد.

نيمه اول اين بازي را شهرداري با نتيجه 2بر 1 به رختكن رفت.

گل اول بازي با ضربه كرنر مستقيم سيد ضياء افرازه به ثمر رسيد.

DSC_0266

گل دوم با پاس سيد محسن افرازه و فرار زيباي محسن خليليان به ثمر رسيد.

خليليان

تك گل تيم مهربد در اواخر نيمه اول و روي اشتباه مسلم دروازه بان شهرداري به ثمر رسيد.

بقايي پور

نيمه دوم در حالي آغاز شد كه دو تيم احتياط را در دستور كار خود قرار داده بودند تا اينكه محسن خليليان با شوتي زيبا از پشت محوطه گل دوم خود و سوم شهرداري را به ثمر رساند.

10دقيقه بعد از گل سوم ،سيد ضياء افرازه گل چهارم را به ثمر رساند.

 در پايان محسن خليليان در نقش پاسور ظاهر شد و رضائيان با بغل پاي فني  گل پنجم را به ثمر رساند تا آخرين گل شهرداري دراين بازي و فصل به ثمر نشيند.

رضائيان

پس از پايان بازي امروز سرمربي تيم شهرداري در رختكن از تمام بازيكنان و كادرفني حلاليت طلبيد و تمامي بازيكنان در يك محيطي كاملا دوستانه با يكديگر خداحافظي كردند.

آخرین بازی تیم شهرداری اشکذر

در ديگر ديدار همزمان تيم شهرداري زارچ با نتيجه 2بر0 ميثاق سپاه تفت را شكست داد.اين نتيجه در حالي رقم خورد كه تيم تفتي ابتداي بازي را با يك بازيكن كمتر آغاز كرد و در جريان بازي يك بازيكن ديگر خود را از دست داد تا 9 نفره بازي را به پايان برساند.نكته قابل تامل در اين بازي عدم گلزني تيم شهرداري زارچ تا دقيقه 75 علي رغم ده نفر بودن تيم ميثاق بود كه سرانجام از روي ضربه پنالتي به گل اول خود دست يافت.

اتفاقات هفته هاي اخير در حالي رقم خورد كه از هيئت فوتبال استان انتظار مي رفت تا درچند هفته پاياني كه با حساسيت بيشتري پيگيري مي شد با نظارت و جديت بيشتر در اين بازي ها حضور داشته باشد و خود را در معرض آماج انتقادات قرار ندهد و هم چنين باعث نشود تا تمام اتفاقات فوتبالي به ضرر يك تيم خاص جهت پيدا كند.

لازم به ذكر است كه هفته آينده شهرداري زارچ درآخرين بازي خود  در خانه به مصاف آريا يزد مي رود.اميدواريم در بازي آينده با همت و تلاش بيشتر مسئولين هيئت فوتبال استان از يك سو و رعايت اصول و بازي جوانمردانه  مجموعه  آريا يزد از سوي ديگر شاهد يك فوتبال پاك و دور از هرگونه تباني باشيم تا حق هيچ يك از دو تيم حاضر در كورس قهرماني ضايع نشود و  آن تيمي كه استحقاق قهرماني را دارد به آن دست يابد.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/utdes

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *