اشکذر خبر

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec

ششمین نمایشگاه ملی کتاب یزد افتتاح شد

شناسه خبر : 28060 | تاریخ انتشار : : 05 اسفند 1392 - 16:23 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر نیوز، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد، پیش از ظهر امروز در مراسم افتتاحیه این نمایشگاه اظهار داشت: برگزاری ششمین نمایشگاه ملی کتاب یزد با حضور ناشران معتبر کشوری قابل تقدیر است. آیت‌الله محمدرضا ناصری بیان کرد: برگزاری این‌گونه نمایشگاه‌ها باعث رشد و ارتقای فرهنگی استان یزد می‌شود. وی […]

به گزارش اشکذر نیوز، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد، پیش از ظهر امروز در مراسم افتتاحیه این نمایشگاه اظهار داشت: برگزاری ششمین نمایشگاه ملی کتاب یزد با حضور ناشران معتبر کشوری قابل تقدیر است.

آیت‌الله محمدرضا ناصری بیان کرد: برگزاری این‌گونه نمایشگاه‌ها باعث رشد و ارتقای فرهنگی استان یزد می‌شود.

وی با اشاره به اینکه برگزاری نمایشگاه‌های کتاب باید مورد حمایت مسئولان قرار گیرد، یادآور شد: اهمیت کتاب و کتابخوانی یکی از لازمه‌ها و ضرورت‌های مهم جامعه است.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد تاکید کرد: تشویق مردم به مطالعه کتاب و کتابخوانی امری است که باید در دستور کار همه مسئولان قرار گیرد.

ناصری خاطرنشان کرد: بهترین نحوه استفاده از فرصت‌ها و زمان فراغت، رفیق بودن با کتاب است.

وی با تاکید بر ضرورت مداومت برگزاری نمایشگاه کتاب در یزد، گفت: تشویق و ترغیب همه آحاد جامعه به مطالعه کتاب امری ضروری است.

به گزارش فارس در این نمایشگاه که بیش از 300 ناشر کشوری در آن حضور یافته‌اند، کتاب‌های ارائه شده با 40 درصد تخفیف به علاقمندان ارائه می‌شود.

این نمایشگاه تا 11 اسفند در محل دانشگاه یزد میزبان علاقمندان به حوزه کتاب و کتابخوانی خواهد بود.

نمایشگاه کتاب یزد علاوه بر بخش‌های متعارف در همه نمایشگاه‌های استانی، دارای بخش ویژه کتب پیامبر اعظم (ص)، بخش ویژه کتب حوزه و بخش ویژه کتب دانشگاهی است.

همچنین برای این نمایشگاه مبلغ 280 میلیون تومان بن یارانه‌ای کتاب در نظر گرفته شده است که از طریق بانک مستقر در نمایشگاه به صورت کارت‌های الکترونیکی در اختیار علاقمندان قرار گرفته است.

ارائه برنامه‌های جنبی، مسابقات فرهنگی و … از دیگر برنامه‌هایی است که در این نمایشگاه برنامه‌ریزی شده است.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/a4aco

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec