فرماندار شهرستان اشکذر : شرکت در انتخابات تنها یکی از تعهدات ما نسبت به خون شهدا است و ما نباید وظیفه خود را در برابر خون این عزیزان فراموش کنیم.

به گزارش اشکذر خبر، ردائی در نشست با کادر بهداشت و درمان این شهرستان با اشاره به طرح بیمارستان حضرت زینب (س)، اظهار داشت: در ساخت و تجهیز این بیمارستان هم مسئولان استان و هم مسئولان شهرستان پیگیری‌های لازم را انجام دادند و این بیمارستان خیری را تا مرحله تجهیز پیش بردند.

وی افزود: نظر این خیر نیکوکار بر فعالیت کادر درمانی حاذق در این بیمارستان است که رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد نیز با این نظر موافقت کردند.
فرماندار شهرستان اشکذر با اشاره به اینکه کشور ایران کشوری با آرمان‌های بزرگ و مبانی امام راحل بر پایه اسلام است، گفت: به دلیل پای کار بودن ایران بر این مبانی همواره شاهد جریان‌های متعدد در داخل و خارج کشور بودیم.
وی ادامه داد: پس از روی کار آمدن دولت سیزدهم، به دلیل همراهی این دولت با تمامی مبانی نظام اسلامی و نگرش رهبری، اتفاق نظر از حیث مبنایی در این دولت بین قوای سه‌گانه بیشتر است.
ردائی با اشاره به اهمیت موضوع انتخابات در کشور بیان کرد: از ابتدای سال تاکنون مقام معظم رهبری بر اهمیت انتخابات و شرکت مردم در راستای همه‌پرسی بسیار تأکید داشتند و ما مسئولان نیز وظیفه داریم در این زمینه جهاد تبیین را به درستی و در میان مردم جامعه انجام دهیم.
فرماندار شهرستان اشکذر تنها راه نجات تمام کشور‌ها را استقلال و قوی شدن دانست و ادامه داد: غربی‌ها تلاش دارند تا قدرت را از ایران بگیرند، اما قدرت و استقلال ما شرایطی را رقم زد که غربی‌ها مجبورند ما را به عنوان یک ابرقدرت بپذیرند.
وی افزود: همین موضوع باعث شده است تا دشمن بخواهد حضور حداقلی مردم ایران را در انتخابات رقم بزند و دستاورد‌های ایران را کم‌رنگ و ناامید کننده جلوه دهد.
ردائی بیان کرد: شرکت در انتخابات تنها یکی از تعهدات ما نسبت به خون شهدا است و ما نباید وظیفه خود را در برابر خون این عزیزان فراموش کنیم.
لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/AVfNv
  • منبع خبر : صداوسیما