اشکذر خبر

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124

شروع طراحی پروژه احداث اولین تله سیژ کویری کشور در اشکذر/ دعوت از بخش خصوصی برای سرمایه‌گذاری

شناسه خبر : 63934 | تاریخ انتشار : : 25 اردیبهشت 1396 - 7:35 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر خبر، شهردار اشکذر با اعلام این خبر افزود: با درخواست شهرداری اشکذر و موافقت حوزه معاونت عمرانی استانداری یزد و شورای اسلامی شهر اشکذر طراحی پروژه احداث اولین تله سیژ کویری کشور در اشکذرآغاز گردیده است. که احداث آن توسط بخش خصوصی انجام خواهد شد. جعفری پور در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار […]

به گزارش اشکذر خبر، شهردار اشکذر با اعلام این خبر افزود: با درخواست شهرداری اشکذر و موافقت حوزه معاونت عمرانی استانداری یزد و شورای اسلامی شهر اشکذر طراحی پروژه احداث اولین تله سیژ کویری کشور در اشکذرآغاز گردیده است. که احداث آن توسط بخش خصوصی انجام خواهد شد.
جعفری پور در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار اشکذر خبر ضمن دعوت از بخش خصوصی برای سرمایه‌گذاری در این طرح، اظهار داشت: طول این خط تله سیژ حدود2کیلومتر می باشد که منظره کویر زیبای اشکذر را در معرض دید گردشگران قرارمیدهد.
وی با اشاره به استفاده از پتانسیل جاذبه‌های طبیعی شهر اشکذر، این تله سیژ را اولین تله سیژ کویری کشور دانست که باعث رونق صنعت گردشگری در شهرستان اشکذر می‌شود.
این مقام مسوول از همراهی و پشتیبانی حوزه معاونت عمرانی استانداری یزد و فرمانداری اشکذر از پروژه های عمرانی این شهرداری تشکر کرد.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/qKDFz

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124