اشکذر خبر

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec

شرحی بر رنجنامه ای به نام ساختمان اداره پست شهرستان اشکذر

شناسه خبر : 93269 | تاریخ انتشار : : 21 مرداد 1399 - 0:02 | ارسال توسط :

اشکذر خبر- علی مشیری نیا؛ راستش قرار نبود تیتری با این تیزی و تندی بزنم. اما وقتی نگاهی به تقویم و بی توجهی مسئولین نسبت به ساختمان اداره پست شهرستان اشکذر را محرز یافتم؛ دل را به دریا زدم و پیش خود انگاشتم؛ هر چه بادا؛ باد. سال گذشته و در پی اعتراضات شدید مردم […]

اشکذر خبر- علی مشیری نیا؛ راستش قرار نبود تیتری با این تیزی و تندی بزنم. اما وقتی نگاهی به تقویم و بی توجهی مسئولین نسبت به ساختمان اداره پست شهرستان اشکذر را محرز یافتم؛ دل را به دریا زدم و پیش خود انگاشتم؛ هر چه بادا؛ باد.

سال گذشته و در پی اعتراضات شدید مردم و شهروندان اشکذر گزارشی از روند ساخت اداره پست این شهرستان تهیه و رسانه ای شد.

هم اکنون بیش از ۹ ماه است که از انتشار جوابیه علی محمد رحمانی پور مدیر کل اداره پست استان یزد در پایگاه اطلاع رسانی اشکذر خبر میگذرد. در این جوابیه که نامبرده خطاب به هادی هادی نسب نوشته و ارسال کرده بود و در این سایت خبری با عنوان جوابیه مدیرکل اداره پست استان یزد منتشر شد؛ با اشاره به روند عملیات عمرانی این پروژه مدعی شده بود: در سال ۱۳۹۷ بدنبال تامین و تخصیص اعتبارات لازم پس از برگزاری سه مرحله مناقصه عمومی با موضوع مقاوم سازی و تکمیل احداث اداره پست شهرستان اشکذر؛ نهایتا پیمانکار واجد شرایط برگزیده شد و با توجه به تغییرات مد نظر شرکت ملی پست، اعمال آخرین بخشنامه ها و آئین نامه های ابلاغی از سوی سازمان برنامه و بودجه و اعمال آخرین مقررات ملی ساختمان، تخریب و اصلاح بعضی از قسمت های ساختمان احداثی سابق به منظور رعایت مقررات و موارد فوق ضروری بوده و در حال حاضر نیز بر اساس قرار داد تنظیمی و برنامه زمانبندی، پروژه در حال اجرا می باشد.

و اما دو نکته اساسی و صرفا جهت اطلاع آن مقام مسئول:
۱_ بیش از چند ماه از تعطیلی این پروژه و البته احتمالا به بهانه شیوع کرونا ویروس میگذرد.

۲_ بنابر ادعای فرماندار محترم شهرستان اشکذر مقرر بوده است تا این ساختمان در ایام هفته دولت مورد بهره برداری قرار بگیرد.

و چند نکته قابل تامل دیگر:

اینکه قرار بوده است تا اعتبارات این پروژه از محل سفرهای استانی رئیس جمهور وقت تامین شود.

اینکه مردم اشکذر نیاز مبرم به این ساختمان دارند.

اینکه اکر قرار شد مسئولین امر تکمیل این پروژه را به سال آینده موکول کنند؛ حواس مردم و مسئولین به این نکته باشد که قرار است سال آینده؛ سال آخر دولت تدبیر و امید باشد و این میراث را به دولت بعدی واگذار نکنند.

و در آخر اینکه شهرستان اشکذر مظلوم است و میزبان شهروندان نجیب و خونگرم؛ قرار نیست این خونگرمی و نجابت مانا و ابدی باشد. باور کنیم صبر انسانها هم حدی دارد. هرچند آنها انسانهای نجیب و خونگرمی باشند.

شرح این قصه ادامه دارد…

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/X12Jx

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec