اشکذر خبر


شب قدر از شب‌های با عظمت و با اهمیت سال است

شناسه خبر : 106084 | تاریخ انتشار : : ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ - ۸:۵۱ | ارسال توسط :

امام جمعه خضرآباد: بی تردید شب قدر از شب‌های با عظمت و با اهمیت سال است که فضیلت و اهمیت و جایگاه این شب از عرش تا کبریا است.

به گزارش اشکذر خبر؛ حجه الاسلام غالبی امام جمعه بخش خضرآباد در جمع نمازگزاران جمعه که در مسجد امام زاده سیدکافی (ع) روستای کافی آباد برگزار شد؛ با اشاره به فرارسیدن روز ۲۹ فروردین ماه و روز ارتش گفت: ارتش جمهوری اسلامی در تمام مرزهای جغرافیایی شامل مرزهای آبی، زمینی و هوایی مدافع امنیت و آرامش مردم بوده و در دوران صلح نیز با مشارکت در بحران‌هایی همچون سیل، کرونا و حوادث دیگر پیش قدم خدمت به مردم است.

غالبی در ادامه گفت: امروز ارتش مقتدرتر از گذشته برای حمایت از مستضعفان آماده است و در طول هشت سال دفاع مقدس ارتش جمهوری اسلامی به وظیفه خود به خوبی عمل کرد و در جبهه جنگ حضور فعال، ایثارگرانه و شجاعانه داشت و شاهد آن نیز خیل عظیم شهیدانی است که تقدیم نظام کرده است.

امام جمعه بخش خضرآباد با اشاره به نزدیک شدن شب‌های قدر نیز گفت: بی تردید شب قدر از شب‌های با عظمت و با اهمیت سال است که فضیلت و اهمیت و جایگاه این شب از عرش تا کبریاست و در این شب بهترین فرصت برای تزکیه نفس و رسیدن به تقوا محیا شده و باید از لحظه لحظه این شب ها بهره جست.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/zxO4U

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تکمیل کنید *