اشکذر خبر


شبکه دیتای اینترنت خانگی در ۱۲ نقطه ی استان یزد توسعه و ارتقا یافت

شناسه خبر : 106437 | تاریخ انتشار : : ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۵:۳۹ | ارسال توسط :

شبکه دیتای اینترنت استان یزد با نصب و راه اندازی بیش از ۶۰۰ پورت ارتقا و توسعه یافت.

به گزارش اشکذر خبر به نقل از روابط عمومی مخابرات منطقه یزد؛ محمد رضا عیاره فروش مدیر شبکه دیتا مخابرات منطقه یزد اظهار داشت: با توجه به نیاز مشترکان به اینترنت پرسرعت ، مخابرات منطقه یزد با تلاش متخصصان مخابرات استان بیش از ۶۰۰ پورت ADSL و VDSL را نصب و راه اندازی کرد.

عیاره فروش گفت: این سرویس ها با توجه به نیاز مشترکان در ابتدای سال ۱۴۰۱ و بازه زمانی یک ماهه در ۱۲ نقطه ی استان یزد نصب و راه اندازی شد و با این ارتقا مشترکان از خدمات اینترنت خانگی مطلوب و با سرعت های بالا بهره مند شدند.

وی افزود: توسعه بسترهای مخابراتی در تمام حوزه ها به ویژه در حوزه شبکه دیتا عاملی برای کاهش هزینه ها، مدیریت زمان و انجام کارهای روزمره مردم است که آمار بهره گیری مردم از این بستر بیانگر این مهم است.

عیاره فروش تصریح کرد: مخابرات منطقه یزد در همه حال با پایداری و توسعه ارتباطات، تمام سعی و تلاش خود را بر حمایت، پشتیبانی و ارائه خدمات نوین مخابراتی به شهروندان در سطح استان متمرکز کرده است.

گفتنی است؛ در حال حاضر در استان یزد بیش از ۱۵۸هزار مشترک اینترنت پرسرعت ADSL و هزار و ۳۲۳ مشترک سرویس VDSL (سرینو) از این سرویس ها استفاده می کنند.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/h6r5G

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تکمیل کنید *