اشکذر خبر

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124

“شبکه اشکذر”افتتاح میشود

شناسه خبر : 28521 | تاریخ انتشار : : 26 اسفند 1392 - 8:10 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر نیوز”محمدجوا د کاظمی اشکذری” مدیرروابط عمومی شهرداری اشکذربا اعلام این خبر گفت: شبکه اشکذر نوعی پیام تصویری است که می تواند اطلاعات مورد نیاز مردم درباره موضوعات مختلف فرهنگی ،اجتماعی و حقوق شهروندی را درمعرض دید همشهریان قرار دهد. وی با بیان اینکه این بنرها در جهت آگاهی هرچه بیشتر مردم در […]

به گزارش اشکذر نیوز”محمدجوا د کاظمی اشکذری” مدیرروابط عمومی شهرداری اشکذربا اعلام این خبر گفت: شبکه اشکذر نوعی پیام تصویری است که می تواند اطلاعات مورد نیاز مردم درباره موضوعات مختلف فرهنگی ،اجتماعی و حقوق شهروندی را درمعرض دید همشهریان قرار دهد.

وی با بیان اینکه این بنرها در جهت آگاهی هرچه بیشتر مردم در فواصل مختلف نصب خواهد شد افزود: اطلاع رسانی و آگاه ساختن مردم از حقوق خود به عنوان یک نیاز عمومی یکی از اهداف راه اندازی  شبکه اشکذر است.

وی با بیان اینکه این  شبکه با رویکردی نو  به مقوله فرهنگ شهر نشینی  فعالیت خود را آغاز نموده است افزود: ارتقای سطح دانش و مهارت های زندگی شهری یکی از اهداف راه اندازی این شبکه خواهد بود.

کاظمی در ادامه عنوان کرد:درآینده با افتتاح خانه شهروند سعی داریم شهروندان محترم اشکذر را در زمینه ارتباط هرچه بیشتر تحت کمیته های همچون فرهنگ شهروندی وشهر نشینی ، تفریحی و اجتماعی ،کمیته ارتباطات و تبلیغات قرار دهیم که هر یک در راستای برنامه های تعریف شده فعالیت خود را انجام خواهند داد.

شایان ذکر است که،در چندروز آینده از لوگو این شبکه رونمایی خواهد شد.

*روابط عمومی*

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/RarPy

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124