• کد خبر: 25323
   منتشر کننده: سعید دهقانی اشکذری
    تاریخ انتشار: چهارشنبه 17 مهر 1392 - 17:14
  این کودکان آینده سازان ایران اسلامی اند بیشتر به آنها اهمیت بدهیم!
  شانزدهم مهرماه روز جهانی کودک بود و مسئولین در حالی روزهای آخر هفته ملی کودک را پشت سر می گذارند که از کل برنامه ها و جشن ها و همایش های مختلفی که می شد برای کودکان شهرستان گرفت، فقط به یک نمایشگاه کتاب بسنده کردند.

  به گزارش اشکذر نیوز، شانزدهم مهرماه روز جهانی کودک است و در حال حاضر، هفته ملی کودک در ایران با مشارکت سازمان‌ها و نهادهای مختلف شکل گرفته است.

  کشورهای جهان روزهای کودک مختلفی برای خود دارند؛ اما روزجهانی کودک را خود بچه‌ها به وجود آورده‌اند.

  در سال ۱۹۸۶ در چنین روزی ۲ تن ازدانش‌آموزان ۹ ساله مدرسه آتاتوری در نیویورک با نگارش نامه‌ای از همه بچه‌های دنیا خواستند که با هم روزی را به صلح اختصاص دهند.

  اما اینجا چه خبر؟ مسئولین در حالی روزهای آخر هفته ملی کودک را پشت سر می گذارند که از کل برنامه ها و جشن ها و همایش های مختلفی که می شد برای کودکان شهرستان گرفت، فقط به یک نمایشگاه کتاب بسنده کردند که آن هم اگر با گل بازی بچه ها همراه نبود خیلی به کام دانش آموزان بازدید کننده شیرین نمی آمد.

  می شد کمی بیشتر توجه کرد، بیشتر وقت گذاشت، این که به مناسبت های گوناگون فقط یک حرکت نمایشی انجام داد کاری از پیش نمی برد.

  *نسیم صادق*

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/Wj9IO

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  یک پاسخ به “شاهکار دیگر مسئولین در روز جهانی کودک در این شهرستان!”

  1. هادی گفت:

   سلام
   متولی و هماهنگ کننده برگزاری هفته کودک در شهرستانها کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان می باشد که در حال حاضر برخلاف سایر شهرستانهای استان یزد شهرستان ما فاقد کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان می باشد. که پیشنهاد میکنم در این خصوص خبر کاملی تهیه شود.
   به هر حال این کار کوچک با تلاش هلال احمر، فرهنگ و ارشاد اسلامی، نماینده کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و پیگیری فرمانداری انجام گرفته است.البته امروز سومین روز از هفته کودک بود و این تنها برنامه هفته کودک نیست.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *