اشکذر خبر


شاخص آلودگی هوای اشکذر بالاتر از کلان شهر تهران / خون رنگین تر پایتخت نشینان

شناسه خبر : 112256 | تاریخ انتشار : : ۲۸ آذر ۱۴۰۱ - ۹:۵۳ | ارسال توسط :

شهرستان اشکذر با شاخص آلایندگی ۱۵۴ بالاتر از شهرستان های یزد، میبد، اردکان و بافق قرار دارد؛ این شاخص در شهرستان اشکذر پای خود را از گلیم خود درازتر کرده و از کلان شهر تهران با شاخص آلایندگی ۱۳۶ نیز پیشی گرفته است.

به گزارش اشکذر خبر، در حالی طی روزهای اخیر احداث کارخانه شیشه مظروف اذهان عمومی شهرستان اشکذر را به خود مشغول کرده است، شاخص های آلودگی هوای استان حاکی از آن است که شهرستان اشکذر اگر چه در هیچ یک از شاخصه های اقتصادی استان جایگاه برتری ندارد اما در زمینه آلودگی هوا همچنان صدرنشینی خود را حفظ کرده است.

شهرستان اشکذر با شاخص آلایندگی ۱۵۴ بالاتر از شهرستان های یزد، میبد، اردکان و بافق قرار دارد؛ شاخص آلایندگی شهرستان اشکذر پای خود را از گلیم خود درازتر کرده و از کلان شهر تهران با شاخص آلایندگی ۱۳۶ نیز پیشی گرفته است.

در حالی که طبق اعلام کارگروه اضطرار آلودگی هوا، مدارس استان تهران  در این هفته به صورت مجازی فعالیت می کنند، مدارس  شهرستان اشکذر با شاخص آلودگی ۱۵۴ همچنان  به صورت حضوری فعال هستند.

باشاخص های کنونی آلودگی هوا،  این سوال در اذهان عمومی مطرح می شود که آیا خون فرزندان پایتخت نشینان از خون فرزندان ما در شهرستان اشکذر رنگ تر است؟ و یا این که ادامه روند صدور مجوز صنایع آلاینده در شهرستان اشکذر تا چه موقع ادامه دارد؟

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/p7Oo8

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تکمیل کنید *