• کد خبر: 88390
   منتشر کننده: علی مشیری نیا (سردبیر)
    تاریخ انتشار: دوشنبه 7 بهمن 1398 - 20:18
  در جهت تکریم ارباب رجوع و کاهش بروکراسی اداری
  در جهت تکریم ارباب رجوع و کاهش بروکراسی اداری سیستم جدید تحت وب شهرسازی شهرداری اشکذر بصورت آزمایشی راه اندازی شد.

  به گزارش اشکذر خبر به نقل از روابط عمومی شهرداری اشکذر؛ جلسه بررسی قابلیت های سیستم جدیدتحت وب شهرسازی شهرداری اشکذر با حضور شهردار، کارشناسان واحد فنی، شهرک صنعتی نیکو، درآمد، فناوری اطلاعات و بایگانی شهرداری در محل دفتر شهردار اشکذر برگزار شد.
  شهردار اشکذر با بیان اینکه راه اندازی سیستم شهرسازی جدید شهرداری در راستای تکریم ارباب رجوع و کاهش بروکراسی اداری بوده است، گفت: اگر چه اقداماتی نظیرساماندهی بایگانی، ممیزی مغازه های جاده سنتو، ممیزی حریم شهر و راه اندازی سیستم جدید شهرسازی شهرداری به صورت همزمان در حال اجرایی شدن است، ولی تمام اقدامات صورت گرفته در راستای این بوده تا ارباب رجوع شهرداری کمترین معطلی در محل را داشه باشد.
  مهدی جعفری پور اشکذری به قابلیت های موجود در سیستم جدیدشهرسازی شهرداری اشاره کرد و اظهار داشت: ثبت درخواست از طریق وب سایت شهرداری از بیرون به سیستم یکی از مهمترین مزایای این طرح است که البته باید نحوه‌ی درخواست دادن شهروندان از طریق آموزش و رسانه ها به اطلاع عموم برسد.
  وی ادامه داد: طی مراحلی که در ارائه درخواست در این سیستم وجود دارد از طریق پیامک به ارباب رجوع اطلاع رسانی می شود. ضمن اینکه راه انداری هر سیستم جدیدی با برخی مشکلات نیز روبرو است که باید به مرور زمان و در هین بهره برداری رفع گردد.

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/miM5v

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *