اشکذر خبر


سومین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان اشکذر برگزار شد

شناسه خبر : 112379 | تاریخ انتشار : : ۰۱ دی ۱۴۰۱ - ۸:۴۹ | ارسال توسط :

سومین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان اشکذر در محل سالن اجتماعات کوثر فرمانداری شهرستان اشکذر برگزار شد.

به گزارش اشکذر خبر؛ سومین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان اشکذر در سال جاری در محل سالن اجتماعات کوثر فرمانداری شهرستان اشکذر باحضور مسئولین این شهرستان برگزار شد.
در ابتدای نشست روح الله ردائی فرماندار و نائب رئیس شورا فعال شدن کارگروه ها را مهم دانست و افزود : دبیران کارگروه ها جهت پیشبرد اهداف با دبیر شورا همکاری و هماهنگی لازم داشته باشند.
وی با اشاره به اینکه در شهرستان اشکذر موسسات قرآنی در حوزه قرائت، تفسیر، تدبر و حفظ در حال فعالیت می باشند اظهار داشت: این موسسات  به عنوان سرمایه های فرهنگی و مذهبی شهرستان می باشند و از برنامه های شورای فرهنگ عمومی تجلیل از خادمان و حافظان قرآنی می باشد.
در ادامه محمدحسن زارعیان رئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان و دبیر شورا عناوین کارگروه ها را شامل سامان خانواده، امر به معروف و نهی از منکر، نماز، اعتیاد، مطالعه مفید، مساجد، قرآنی و فضای مجازی اعلام و شرح وظایف آنها را ارایه نمود.
همچنین در این جلسه حجه الاسلام والمسلمین دلاوری امام جمعه بخش مرکزی با تاکید به اینکه هدف از تشکیل کارگروه ها مشخص شود بیان داشت: باید آسیب ها را شناسایی و راهکارهای رفع آنها را ارایه نماییم.
در ادامه نشست هر یک از اعضاء نظرات و پیشنهادات خود در خصوص موضوع نشست مطرح کردند.
تجلیل از حافظان کل قرآن کریم و خادمان قرآنی شهرستان، تشکیل شورای فرهنگ عمومی در بخش های مرکزی و خضرآباد و تشکیل کار گروه قرآنی از جمله مواردی بودند که در سومین نشست شورای فرهنگ عمومی شهرستان اشکذر به تصویب رسیدند.
لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/eubnm

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تکمیل کنید *