• کد خبر: 39023
   منتشر کننده: حامد دهقانی اشکذری
    تاریخ انتشار: دوشنبه 17 فروردین 1394 - 01:49
  گزارش تفضیلی/
  در روزهاي ابتدايي سال 94 مسابقات فوتسال يادبود شهدا محله توده با همكاري كانون فرهنگي هنري خواجه اشكذر برگزار شد و تيم هاي برتر مشخص شدند.

  به گزارش اشكذر نيوز، سومين دوره مسابقات فوتسال یادبود شهدای محله توده اشكذر با حضور 26 تيم در سه رده نونهالان، جوانان و اميد برگزار شد كه در رده نونهالان 6 تيم به صورت دوره اي و در رده جوانان و اميد با حضور 12 و 8 تيم به صورت گروهي با يكديگر به رقابت پرداختند كه در پايان تكليف تيم هاي قهرمان مشخص شد.
  در روز پاياني اين مسابقات در رده نونهالان  تيم فوتسال سهيل(الف) با شكست 4بر 2 تيم مهاجر به عنوان قهرماني دست يافت و تيم مجومرد با شكست 5بر4 سهيل (ب)مقام سوم را كسب كرد.
  در رده جوانان 4 تيم سايپا اشكذر، مرصاد كوير يزد، سهيل اشكذر و سياه چوب به دوره نيمه نهايي صعود كردند كه در ديدار فينال تيم سايپا اشكذر با تساوي 1بر1 در وقت قانوني در مقابل تيم مرصاد كوير در ضربات پنالتي 5 بر 4 حريف يزدي خود را شكست داد و به عنوان قهرماني دست يافت.در ديدار رده بندي تيم سهيل اشكذر 3بر 0 سياه چوب را شكست داد و به عنوان سومي دست يافت.

  جام شهدای اشکذر

  در رده اميد 4 تيم اباعبدالله توده ،ورزشي اميران، داروخانه اتومبيل و چكش طلا به دوره نيمه نهايي راه يافتند كه در ديدار فينال تيم ورزشي اميران با تساوي 3بر3 در وقت قانوني و در ضربات پنالتي با نتيجه 6بر 4 داروخانه اتو مبيل را شكست داد و به عنوان قهرماني دست يافت.در ديدار رده بندي تيم ابا عبدالله توده با نتيجه 5بر3 چكش طلا را شكست داد و مقام سومي را كسب كرد.

   

  جام شهدای اشکذر

  بازيكن اخلاق اين دوره از مسابقات را امير محمد دهقاني از تيم چكش طلا كسب كرد و محمد حسين دهقاني بازيكن تيم مرصاد كوير به عنوان موثرترين بازيكن شناخته شد.

  آقاي گلي اين دوره از مسابقات را در رده نونهالان مهدي رفيعي(مجومرد)13گل، در رده جوانان محمدحسين دهقاني(مرصاد كوير)19 گل و در رده اميد محمدرضا شريفي(اباعبدالله توده)11 گل كسب كردند.
  از نكات قابل توجه اين دوره از مسابقات مي توان به ياد بود و گرامي داشت پدر فوتبال شهر اشكذر مرحوم ميرزامحمد بلوكي توسط تيم اباعبدالله توده اشاره كرد.هم چنين كانون فرهنگي هنري خواجه اشكذر با اهداء لوح تقدير از زحمات ارزنده پيشكسوتان فوتبال اشكذر تجليل و تقدير به عمل آورد.

  IMG_9143

   

  جام شهدای اشکذر

  در پايان اين دوره ازمسابقات به تيم هاي اول تا سوم هر سه رده لوح تقدير و جوايز نقدي اهداء گرديد.
  احمد دهقاني مسئول برگزار كننده جام ضمن ابراز رضايتمندي از مسابقات تصريح كرد:انگيزه اصلي ما گسترش روحيه اخلاق ورزشي و هم چنين ايجاد رقابت و سرگرمي در بين جوانان و پر كردن اوقات فراغت آنها در ايام نوروز مي باشد.

  دهقاني در ادامه هدف كلي مسابقات را كشف استعداد هاي فوتبالي براي تيم هاي پايه شهرستان بيان كرد
  وي در پايان صحبت هاي خود از همكاري هيئت فوتبال شهرستان اشكذر، آقاي محسن بابايي و هم چنين پايگاه سيدالشهدا اشكذركه در برگزاري هر چه بهتر مسابقات مشاركت داشتند قدرداني كرد.

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/dQnFN

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *