اشکذر خبر

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124

سهیل اشکذر نیم فصل دوم را با برد شروع کرد

شناسه خبر : 49967 | تاریخ انتشار : : 24 بهمن 1394 - 9:24 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر خبر (اشکذر نیوز)، قضاوت این دیدار را رحیمی و باقری زاده با نظارت محمود میرجلیلی بر عهده داشتند که در پایان سهیل اشکذر با نتیجه ۴-۲ بر حریف متحول شده خود حبان چهارده معصوم بافق پیروز شد. با شروع بازی بافقی‌ها فشار سنگینی روی دروازه اشکذر و یاران مهدی صوت داوودی آوردند و […]

به گزارش اشکذر خبر (اشکذر نیوز)، قضاوت این دیدار را رحیمی و باقری زاده با نظارت محمود میرجلیلی بر عهده داشتند که در پایان سهیل اشکذر با نتیجه ۴-۲ بر حریف متحول شده خود حبان چهارده معصوم بافق پیروز شد.

با شروع بازی بافقی‌ها فشار سنگینی روی دروازه اشکذر و یاران مهدی صوت داوودی آوردند و توانستند اولین گل خود را به ثمر برسانند ولی در ادامه این جوانان سهیل بودند که کم‌کم خود را در زمین پیداکرده و در آخرین دقایق نیمه اول توانستند توسط محمد کاظمی پور به گل تساوی دست یابند.

با شروع نیمه دوم سهیل اشکذر چندین بخت مسلم گل زنی را از دست داد و بالاخره توسط محسن سبحان توانست گل دوم خود را به ثمر برسانند.

در دقیقه ۱۲ و ۱۳ بازی از نیمه دوم ابوالفضل سلطانی توانست 2 بار دیگر دروازه بافقی‌ها را باز و شادی را به هم تیمی هایش هدیه دهد.

در ادامه نیمه دوم مسابقه داور برای دو تیم یک ضربه پنالتی اعلام کرد و با بی‌دقتی مهاجمان و درخشش هر دو دروازه بان موقعیت‌ها از دست رفت.

در لحظات پایان این دیدار داور روی خطای بازیکنان سهیل دو پنالتی نقطه دوم برای بافقی‌ها اعلام کرد که با درخشش مجید جوادی پور سنگربان سهیل هر دو ضربه دفع شد و نهایت این دیدار با نتیجه ۴-۲ به سود تیم میزبان پایان یافت.

سرپرست: سیدعلی بمان میردهقان اشکذری

سرمربی: مهدی صوت داوودی

سهیل اشکذر سهیل اشکذر سهیل اشکذر سهیل اشکذر سهیل اشکذر

نتایج هفته ششم لیگ دسته اول استان یادواره شادروان رضا فراشاهیان

سهیل اشکذر 4- 2 چهارده معصوم بافق

صبای یزد 4 – 2 فجر سلطانیان

مارال شیر ابرکوه 1- 2 پردیسان ابرکوه

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/FtzU6

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124