اشکذر خبر

مدیرعامل شرکت مهران سرام یزد:

سهم مردم از صنایع تنها آلودگی نیست

شناسه خبر : 107971 | تاریخ انتشار : : ۲۶ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۵:۰۶ | ارسال توسط :

مدیرعامل شرکت مهران سرام یزد با بیان اینکه سهم مردم از صنایع تنها آلودگی نیست؛ از واگذاری سهام این شرکت به صورت خورد خبر داد.

به گزارش اشکذر خبر؛ حسین کمالی اردکانی مدیرعامل شرکت مهران سرام یزد با بیان اینکه یکی از معضلات سال های اخیر در استان یزد این بوده است که سهم مردم یزد بویژه ساکنین دشت یزد _ اردکان از صنایع مستقر در این نقطه آلایندگی بوده است؛ گفت: بر همین اساس شرکت مهران سرام تصمیم گرفته است تا بر خلاف رویه گذشته که برخی صنایع نیز به آن پایبند هستند مبنی بر عدم فروش سهام خورد؛ سهام این شرکت را به صورت خورد واگذار کند تا شرایط سهام داری برای اقشار مختلف مردم فراهم گردد.

کمالی با بیان اینکه حداقل تعداد واگذاری سهام مهران سرام یزد تعداد ۱۰ سهم میباشد ابراز داشت: فروش سهام به صورت چکی در قالب پرداخت ۴ فقره چک نیز از جمله شرایطی است که از سوی هیات مدیره این شرکت و در راستای تسهیل در سهامدار شدن شهروندان محترم یزد، اشکذر، میبد و اردکان در نظر گرفته شده است.

وی به انعقاد تفاهنمامه با بانک های مختلف از جمله بانک ایران زمین اشاره کرد و افزود: به توجه به اینکه بخش بزرگی از جامعه ما را کارمندان، فرهنگیان و…. تشکیل می‌دهند و این بزرگواران نیز حق دارند تا سهامداری را تجربه و از عواید این کارخانه کاشی بهره‌مند شوند و از سویی احتمال میرفت تا این قشر عزیز و زحمتکش توان پرداخت نقدی و یا حتی پرداخت به صورت چک نداشته باشند؛ از سوی هیات مدیره مصوب شد تا با انعقاد تفاهمنامه با بانک‌های مختلف شرایط تسهیل و تسریع در پرداخت تسهیلات جهت خرید سهام برای این بزرگواران ایجاد شده است.

مدیرعامل شرکت مهران سرام همچنین اظهار داشت: شهروندانی که قصد خرید سهام این شرکت دارند می‌توانند با مراجعه حضوری به دفتر این شرکت واقع در اشکذر، خیابان امام خمینی، جنب پوشاک حمید، طبقه اول ضمن کسب اطلاعات بیشتر اقدام به خرید نمایند.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/KwAEB

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تکمیل کنید *