• کد خبر: 24793
   منتشر کننده: مدیرمسئول (علیرضا عسکری )
    تاریخ انتشار: شنبه 16 شهریور 1392 - 07:59
  امام جمعه اشکذر :
  امام جمعه اشكذر گفت: شهدا 17 شهریور سند”استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی” را با خون خویش امضا کردند و با خروش سرخ تکبیر، کاخ سیاه استکبار را سرنگون ساختند.

  به گزارش اشکذر نیوز، خطیب جمعه اشکذر در خطبه های این هفته نماز جمعه ضمن گرامیداشت شهدای ۱۷ شهریور و مرور حوادث آن روز تصریح کرد: شهدای هفدهم شهریور مبارزان واقعی بودند که توسط دژخیمان رژیم پهلوی به شهادت رسیدند.

  حجت السلام طالبیان افزود: شهدا ۱۷‬ شهریور سند”استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی” را با خون خویش امضا کردند و با خروش سرخ تکبیر، کاخ سیاه استکبار را سرنگون ساختند.

  امام جمعه اشکذر در ادامه خطبه های خود با بیان اینکه مسئله سوریه امروز به عنوان تنها یک حکومت مطرح نیست افزود: مسئله سوریه پایداری نهضت مقاومت در برابر استکبار جهانی است.

  وی گفت: دفاع از سوریه دفاع از مقاومت و ارزش های انقلاب اسلامی و دفاع از آرمان های کشورمان است .

  طالبیان افزود: برخی در داخل با سخنان خود به دشمن امید می دهند در حالی که باید بدانند پیروزی سوریه پیروزی اسلام است.

  وی در پایان خطبه های خود به آغاز فعالیت رسمی شورای اسلامی شهر وروستا اشاره و از فعالیت ۶ سال اعضای شواری اسلامی شهر دوره سوم تشکر کرد و یادآور شد: این تشکر و قدردانی به این معنا نیست که در دوره کاری قبل هیچ گونه کاستی وجود نداشته است؛ بلکه در بعضی از موارد نیاز به تامل بیشتری می باشد.

  وی همچنین خاطر نشان کرد که اعضای جدید شواری اسلامی شهر و روستا باید به نظرات نخبگان و صاحب نظران توجه کنند و به مشورت با آن ها در انجام کارها توجه داشته باشند.

  منبع : نسیم صادق

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/BiMRQ

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *