اشکذر خبر

تبلیغات
iau
car
ads
farntec
124
خطیب نماز جمعه اشکذر:

سلیمانی به معنی واقعی مرد میدان بود/ امنیت امروز کشور را، مدیون بسیجی ها هستیم

شناسه خبر : 95776 | تاریخ انتشار : : 12 دی 1399 - 23:55 | ارسال توسط :

حجت الاسلام والمسلمین طلبیان، در خطبه های این هفته نماز جمعه اشکذر با اشاره به فرا رسیدن سالروز شهادت سردار سلیمانی، گفت: شهید سلیمانی مردی با اخلاص با حضور موثر در میدان نبرد و به معنی واقعی کلمه، مرد میدان بود.

به گزارش اشکذر خبر، حجت الاسلام والمسلمین طلبیان، در خطبه های این هفته نماز جمعه اشکذر با اشاره به فرا رسیدن سالروز شهادت سردار سلیمانی، گفت: شهید سلیمانی مصداق بارز «أَشِدّاءُ عَلَى الکُفّارِ رُحَماءُ بَینَهُم»، مردی با اخلاص با حضور موثر در میدان نبرد و به معنی واقعی کلمه، مرد میدان بود.

امام جمعه اشکذر، افزود: مردم ایران بزرگترین تشییع را برای سردار شهید سلیمانی انجام دادند به خاطر اینکه در طول تاریخ، ملت ایران قهرمانی با این شاخص‌ها به خود ندیده است  شاخص‌های این سردار شجاعت، نترسی، تواضع و مردم داری، لبیک گویی به فرمان ولایت، چه در زمان امام و چه در زمان رهبری، این‌ها مکتب عملی شهید سلیمانی بودند.

طالبیان، اضافه کرد: امروزه جوانان این مرز و بوم دنباله رو مکتب حاج قاسم سلیمانی اند، مکتبی که رکن اصلی آن ولایتمداری است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه، بیشترین افتخارات کشور اسلامی ایران مدیون انقلابی ها و بسیجیان کشور بوده است، گفت: امنیت امروزه کشور را مدیون سپاهیان و نیروی های امنیتی کشور هستیم که در همه عرصه ها پای کار بودند و با تمام وجود خود به جهاد پرداختند.

 

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/AzX8I

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
iau
car
ads
farntec
124