• کد خبر: 90717
   منتشر کننده: علی مشیری نیا (سردبیر)
    تاریخ انتشار: چهارشنبه 20 فروردین 1399 - 01:43
  فرماندار شهرستان اشکذر با اعلام ابتلای یک نفر دیگر به کرونا تاکید کرد:
  فرماندار شهرستان اشکذر: تأمین سلامت شهروندان و قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا مهمترین اولویت در اتخاذ مصوبات شورای تامین و قرارگاه مرکزی مبارزه با ویورس کرونا بوده است.

  به گزارش اشکذر خبر به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان اشکذر هادی هادی نسب فرماندار شهرستان اشکذر با اشاره به مبتلایان به ویروس کرونا در این شهرستان گفت: با یک مورد جدیدی که امروز صبح مثبت اعلام شد تعداد مبتلایان شهرستان به عدد ۱۷ رسید که متاسفانه سه نفر از مبتلایان نیز فوت کردند.

  وی با بیان اینکه جهت جلوگیری از شیوع ویروس کرونا برپایی ایستگاه‌های توزیع شربت و شیرینی و هرگونه تجمع به مناسبت جشن‌های نیمه شعبان ممنوع اعلام شده؛ افزود: فرصت مناسبی فراهم شده است تا در نیمه شعبان امسال مردم در کنار موسسات خیریه به کمک افراد نیازمند بشتابند.

  هادی نسب درخصوص چگونگی تداوم طرح غربالگری و پایش در ورودی بخش رستاق عنوان کرد: شوراها با همفکری دهیاران و پایگاه های بسیج و با نظرخواهی از اهالی روستاها پیشنهادات خود را به منظور جمع بندی به قرارگاه مرکزی مبارزه با ویروس کرونا شهرستان اشکذر ارائه نمایند.

  رئیس ستاد مقابله با ویورس کرونا شهرستان اشکذر با بیان اینکه شیوع ویورس کرونا بسیاری از گروه های شغلی را دچار مشکل کرده است و معیشت آنها را تحت الشعاع قرار داده است؛ گفت: دولت با ارائه راهکار‌های اقتصادی مناسب تلاش می کند تا از ضرر رساندن ویروس کرونا به کسب وکار و مشاغل جلوگیری کند.

  فرماندار شهرستان اشکذر خاطرنشان کرد: یکی از نکاتی که همواره مورد تاکید مدیریت این شهرستان بوده است؛ تشکیل بانک اطلاعاتی در حوزه های مختلف بوده که تاکنون محقق نشده و این امر سبب شده تا در دوران شیوع ویروس کرونا عدم وجود بانک اطلاعات محدودیت هایی را در اجرای مصوبات به وجود آورده که انتظار می رود دستگاه های شهرستانی در سال جدید به ایجاد بانک اطلاعاتی توجه داشته باشند.

  فعالیت رسانه و فضای مجازی برای بالابردن روحیه نشاط و شادابی درجامعه، رعایت پروتکل های بهداشتی در همه زمینه ها در پیشگیری از ویروس کرونا و تقدیر و تشکر از پرسنل مراکز درمانی و بهداشتی و گروه های جهادی و بسیجیان شهرستان اشکذر در ضدعفونی کردن معابر از جمله دیگر محور های مطرح شده توسط فرماندار شهرستان اشکذر در این نشست بود.

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/CnG5h

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *