اشکذر خبر


سفر یک روزه نماینده مردم یزد و اشکذر و بخش ندوشن به خضرآباد

شناسه خبر : 107825 | تاریخ انتشار : : ۱۸ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۴:۱۷ | ارسال توسط :

نماینده مردم شهرستان های یزد، اشکذر و بخش ندوشن در یک روز کاری به اتفاق مدیران کل ادارات راه وترابری، منابع طبیعی، آبفا و بنیاد مسکن و مسئولان ادارات شهرستان اشکذر و بخشدار خضرآباد با حضور در مساجد جامع روستاهای قوام آباد، دربحص، تقویه، زربند و شرب العین به بررسی مشکلات و نارسایی های این روستاها پرداخت.

به گزارش اشکذر خبر؛ محمد صالح جوکار نماینده مردم شریف شهرستان های یزد، اشکذر و بخش ندوشن در یک روز کاری به اتفاق مدیران کل ادارات راه وترابری، منابع طبیعی، آبفا و بنیاد مسکن، سایر مسئولان ادارات شهرستان اشکذر و بخشدار خضرآباد با حضور در مساجد جامع روستاهای قوام آباد، دربحص، تقویه، زربند و شرب العین به بررسی مشکلات و نا رسایی های این روستاها پرداخت.

حجه الاسلام غالبی امام جمعه بخش خضرآباد، اعضای شوراهای اسلامی و مردم در این نشست ها به بیان مشکلات و کمبودهای اهالی پرداختند و خواستار پیگیری برای رفع آنها شدند.

همچنین غالبی و اعضای شوراهای اسلامی عمده مشکلات اهالی این منطقه را نیمه تمام ماندن عملیات تعریض زیر سازی و آسفالت جاده حادثه خیز یزد خضرآباد به کزآب، تکمیل طرح آبرسانی به روستاهای بخش خضرآباد، احیا و مرمت قنوات، رفع مشکل آنتن دهی تلفن همراه، واگذاری زمین برای ساخت مسکن، اصلاح و ساماندهی شبکه آب آشامیدنی داخلی روستاها، زیرسازی و آسفالت راه روستای ارزانک و گازرسانی به‌ این‌ روستا مطرح کردند.

جوکار در این دیدار گفت: علی رغم مشکلات و تحریم ها در سال‌های پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی خدمات خوبی برای این روستاها انجام گرفته و ما مردم باید قدر دان نظام مقدس جمهوری اسلامی باشیم.

وی در ادامه از مسئولان جهاد کشاورزی شهرستان اشکذر خواست به علت خشک سالی ها و کم شدن آبدهی قنوات تغییر الگوی کشت و جایگزینی محصولات کم آب خواه در روستاها را در دستور کار خود قرار دهند؛

شایان ذکر است؛ در این نشست مقرر شد مبلغی افزون بر۸۰۰ ملیون تومن برای احیا و مرمت قنوات این روستاها هزینه شود.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/k5wF2

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تکمیل کنید *