• کد خبر: 40721
   منتشر کننده: علی جعفری
    تاریخ انتشار: شنبه 16 خرداد 1394 - 17:13
  + گزارش تصویری
  مديرکل کميته امداد امام خميني استان يزد در سفر یک‌روزه خود به بخش خضرآباد ضمن بازديد از روستاهای اين بخش به بيان گزارشي از برنامه‌های اين نهاد مردمي در راستاي کمک به مددجويان کميته امداد پرداخت.

  به گزارش خبرنگار اشکذر نیوز از خضرآباد، مديرکل کميته امداد امام خميني استان يزد در سفر یک‌روزه خود به بخش خضرآباد ضمن بازديد از روستاهای اين بخش به‌اتفاق بخشدار خضرآباد و مدیر کمیته امداد اشکذر با امام‌جمعه بخش خضرآباد دیدار کرد و به بيان گزارشي از برنامه‌های اين نهاد مردمي در راستاي کمک به مددجويان کميته امداد پرداخت.
  امام‌جمعه بخش خضرآباد خواستار تشکيل کارگاه‌های مشارکتي مددجويان اين نهاد مردمي شد و گفت: با راه‌اندازی اين کارگاه‌ها زمينه اشتغال و خودکفایی زنان سرپرست خانوار و مددجويان تحت پوشش فراهم می‌شود
  حجت‌الاسلام غالبي همچنين اهميت تحصيل فرزندان مددجويان را یادآور شد و خواستار همت بیشتر مدیران کميته امداد در این زمينه شد.
  اکبري مديرکل کميته امداد امام خميني استان یزد اشتغال، مسکن و ازدواج مددجويان را از اولویت‌های کميته امداد در سال 94 برشمرد و گفت: هدف ما نگهداشت مددجویان در روستاها و مهاجرت معکوس مددجویان به روستاها با شیوه‌ها و ابزارهای تشویقی است.
  مدیرکل کمیته امداد امام خمینی استان یزد به اتصال دهستان کذاب به شبکه گاز شهری اشاره کرد و گفت: مددجویان برای بهره‌مندی از گاز شهری با مشکل هزینه‌های گاز کشی مواجه هستند که قرار شد این مورد به‌طور ویژه بررسی و بخشی از هزینه‌های آن را به مددجویان بپردازیم.

  DSC019071 DSC019072 DSC019073 DSC019074

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/d7uDV

 • Telegram
 • برچسب‌ها:
  ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *