غالبی امام جمعه خضرآباد یکی از توفیقات دولت سیزدهم سفرهای استانی و حضور در میان مردم دانست

به گزارش اشکذر خبر؛  غالبی امام جمعه خضرآباد یکی از توفیقات دولت سیزدهم سفرهای استانی و حضور در میان مردم دانست و گفت: این سفرها آثار و برکات فراوانی دارد و این نوع خدمت مردم را به آینده امیدوار و دلگرم می نماید.
غالبی در جمع نمازگزاران جمعه در مسجد روستای شرب العین با اشاره به منویات مقام معظم رهبری در رابطه با توفیقات دولت، گفت: امید آفرینی، جلب اعتماد مردم، سفرهای استان، سرعت عمل و حضور در محل حوادث طبیعی و پیش‌بینی‌نشده به نشانه همدردی دولت با مردم، پرهیز از شرطی کردن کشور، زدوده شدن رقابتهای منفی و مناقشه‌برانگیز در روابط بین قوا که موجب آشفته کردن ذهن مردم می‌شد، رویکردهای خوب در زمینه سیاست خارجی وفرهنگ، مسئولیت پذیر برخی از توفیقات دولت سیزده هستند.
غالبی یکی از توفیقات دولت سیزدهم سفرهای استانی و حضور در میان مردم دانست و گفت: این سفرها آثار و برکات فراوانی دارد و این نوع خدمت مردم را به آینده امیدوار و دلگرم می نماید.
امام جمعه بخش خضرآباد قدردانی رهبر معظم انقلاب از دولت سیزدهم بابت امیدبخشی به جامعه را یادآور شد و افزود: متاسفانه در دولت‌های قبل اعتماد و امید مردم نسبت به نظام و مسئولان آسیب جدی دیده بود.
خطیب جمعه بخش خضرآباد در خطبه اول نماز به اهمیت صلح و سازش بین برادران و خواهران دینی اشاره کرد و بابیان روایاتی از ائمه معصومین(س) و پیامبر عظیم الشان اسلام حضرت محمد(ص) خطاب‌ به نمازگزاران جمعه و آحاد مردم مخصوصا اعضای شوراهای حل اختلاف گفت: سعی کنید بدون اینکه حقی از کسی ضایع شود بین طرفین صلح و سازش برقرار کنید.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/TntXC