اشکذر خبر

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124

سزای کسی که به دشمن اعتماد می‌کند آتش دنیا و آخرت است

شناسه خبر : 42665 | تاریخ انتشار : : 23 مرداد 1394 - 23:30 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر نیوز امام جمعه اشکذر در خطبه های این هفته نماز جمعه ضمن تبریک به مناسبت روز 23 مرداد که به روز مقاومت اسلامی نام‌گذاری شده گفت: در این روز بود که حزب الله لبنان توانست بر رژیم اشغالگر اسرائیل پیروز شود. طالبیان پیروزی حزب الله لبنان بر رژیم اشغالگر قدس نشانگر این دانست […]

به گزارش اشکذر نیوز امام جمعه اشکذر در خطبه های این هفته نماز جمعه ضمن تبریک به مناسبت روز 23 مرداد که به روز مقاومت اسلامی نام‌گذاری شده گفت: در این روز بود که حزب الله لبنان توانست بر رژیم اشغالگر اسرائیل پیروز شود.

طالبیان پیروزی حزب الله لبنان بر رژیم اشغالگر قدس نشانگر این دانست که اگر اهل ایمان ثابت قدم بمانند و به گفته های خدا باور داشته باشند و آنچه را که خدا فرمان می‌دهد عمل کنند در همه‌ی جبهه‌ها پیروز خواهند شد.

وی در ادامه گفت: در این شکی نیست که وعده پیروزی اهل حق بر مخالفان یک وعده قرآنی است و تاریخ اسلام نشان می‌دهد که هر کجا بین حق و باطل جنگی روی داده است آنکه پیروز در جنگ شد اهل حق بوده است.

امام جمعه اشکذر به 28 مرداد سالروز سقوط دولت مصدق اشاره کرد و گفت: آنچه که موجب شکست انقلاب ملی شدن صنعت نفت شد اگر در انقلاب فعلی مورد توجه قرار بگیرد می‌تواند راه گشای کشور در این دوران سخت باشد.

طالبیان خیانت دو دولت انگلیس و امریکا به ایران را یکی از عوامل شکست انقلاب ملی شدن صنعت نفت دانست و گفت: اعتمادی که دولت مصدق بعد از قطع رابطه با انگلستان به آمریکا کرد و دلسردی مردم از دولت از دیگر عوامل شکست این انقلاب بود.

وی سزای کسی که به دشمن اعتماد می‌کند را آتش دنیا و آخرت دانست و افزود: مبادا کسی فکر کند با نزدیک شدن به دولت های غربی ثبات، امنیت، پیشرفت و موفقیتی برای کشور می‌آورد که طبق آیه قرآن این چنین نیست و تاریخ نیز این را نشان می‌دهد.

امام جمعه اشکذر در پایان به هشدار  آیت الله کاشانی در نامه ای که به مصدق  نوشته بود من خطر استبداد و کودتا را استشمام می‌کنم و هشدار می‌دهم که مواظب باش اشاره کرد و گفت: مصدق در پاسخ به نامه کاشانی جواب داد من مستحضر به پشتیبانی مردم هستم ولی غافل از این بود که مردم در صورتی با کسی هستند که خدا بخواهد.

 

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/xON3Q

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124