اشکذر خبر

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec

سری دوم تجهیزات پزشکی از سوی شرکت فولاد آلیاژی ایران تهیه و توزیع شد

شناسه خبر : 90987 | تاریخ انتشار : : 30 فروردین 1399 - 1:14 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر خبر؛ شرکت فولاد آلیاژی ایران در راستای انجام مسئولیتهای اجتماعی و همچنین ادامه پشتیبانی‌ های خود از کادر درمان و مدافعان سلامت استان یزد تجهیزات پزشکی مورد نیاز در امر مبارزه و سلامت بخشی به بیماران مبتلا به کرونا ویروس را تهیه و در اختیار کادر بیمارستان های مربوطه گذاشته شد. این […]

به گزارش اشکذر خبر؛ شرکت فولاد آلیاژی ایران در راستای انجام مسئولیتهای اجتماعی و همچنین ادامه پشتیبانی‌ های خود از کادر درمان و مدافعان سلامت استان یزد تجهیزات پزشکی مورد نیاز در امر مبارزه و سلامت بخشی به بیماران مبتلا به کرونا ویروس را تهیه و در اختیار کادر بیمارستان های مربوطه گذاشته شد.

این تجهیزات پزشکی که شامل پمپ های پیشگیری از ترومبوز و آمبولی و دستگاه تست تنفسی اوره می‌شود تحویل بیمارستانهای شهید صدوقی و شهدای کارگر یزد گردید.

خاطر نشان میگردد؛ شرکت فولاد آلیاژی ایران در همین راستا و در مرحله اول تجهیزات مورد نیاز کادر درمان و مبارزه با ویروس کرونا را که شامل پالس اکسی مترهای دیجیتال، تشک مواج، سرنگ پمپ، ماسک N95، کپسول اکسیژن و مقادیر متنابهی محلول ضدعفونی سطوح و اکسیژن مایع می‌شد؛ در تاریخ ۶ فرودین‌ماه سال جاری تهیه و به بیمارستانهای شهید صدوقی (ره) و امام جعفر صادق (ع) اهدا نموده است.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/LTC7V

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec