• کد خبر: 90987
   منتشر کننده: علی مشیری نیا (سردبیر)
    تاریخ انتشار: شنبه 30 فروردین 1399 - 01:14
  در راستای پشتیبانی از کادر درمان و مدافعان سلامت
  شرکت فولاد آلیاژی ایران در راستای انجام مسئولیتهای اجتماعی و همچنین ادامه پشتیبانی‌ های خود از کادر درمان و مدافعان سلامت استان یزد تجهیزات پزشکی مورد نیاز در این زمینه را تهیه و تحویل بیمارستان های شهدای کارگر و شهید صدوقی یزد نمود.

  به گزارش اشکذر خبر؛ شرکت فولاد آلیاژی ایران در راستای انجام مسئولیتهای اجتماعی و همچنین ادامه پشتیبانی‌ های خود از کادر درمان و مدافعان سلامت استان یزد تجهیزات پزشکی مورد نیاز در امر مبارزه و سلامت بخشی به بیماران مبتلا به کرونا ویروس را تهیه و در اختیار کادر بیمارستان های مربوطه گذاشته شد.

  این تجهیزات پزشکی که شامل پمپ های پیشگیری از ترومبوز و آمبولی و دستگاه تست تنفسی اوره می‌شود تحویل بیمارستانهای شهید صدوقی و شهدای کارگر یزد گردید.

  خاطر نشان میگردد؛ شرکت فولاد آلیاژی ایران در همین راستا و در مرحله اول تجهیزات مورد نیاز کادر درمان و مبارزه با ویروس کرونا را که شامل پالس اکسی مترهای دیجیتال، تشک مواج، سرنگ پمپ، ماسک N95، کپسول اکسیژن و مقادیر متنابهی محلول ضدعفونی سطوح و اکسیژن مایع می‌شد؛ در تاریخ ۶ فرودین‌ماه سال جاری تهیه و به بیمارستانهای شهید صدوقی (ره) و امام جعفر صادق (ع) اهدا نموده است.

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/LTC7V

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *