اشکذر خبر: سرپرست کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان اشکذر میهمان سی و یکمین مجله تصویری به اضافه اشکذر بود و به تشریح فعالیت های این اداره پرداخت.   دانلود با کیفیت و حجم کم (۸٫۲۰ mb) دانلود با کیفیت و حجم متوسط(۱۳٫۵۸ mb) دانلود با کیفیت و حجم بالا (۴۰٫۶۳ mb)   محمدعلی کریمی […]

اشکذر خبر: سرپرست کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان اشکذر میهمان سی و یکمین مجله تصویری به اضافه اشکذر بود و به تشریح فعالیت های این اداره پرداخت.

 

محمدعلی کریمی زارچی با اشاره به این صدقات جمع آوری شده فقط در شهرستان اشکذر و روستاهای محروم این شهرستان هزینه می شود، گفت: این صدقات بر اساس نیازسنجی با درصدهای قانونی و ثبت شده در سرفصل های مشخص از جمله: سالمندان نیازمند، جهزیه دختران و نوعروسان محروم و تهیه مسکن محرومین هزینه می شود.

 

وی با بیان این که کمیته امداد شهرستان اشکذر به شدت نیازمند کمک خیرین است، افزود: یک هزار نفر ماهانه مستمری دریافت می کنند و ۷ روستای محروم در شهرستان وجود دارد اما صدقات جمع آوری شده ۱۳ میلیون تومان است که البته کمک بلاعوضی هم از سوی استان تخصیص داده می شود اما جوابگوی نیازمندان شهرستان نیست.

 

کریمی پایان مشارکت مردمی در جشن شور عاطفه ها را ۱۱ مهر عنوان کرد و ادامه داد:  ۵۰۰ دانش آموز نیازمند در شهرستان وجود دارد که ۳۰۰ دانش آموز در اولویت نیاز به وسایل آموزشی و لوازم تحریر هستند که از مردم شهرستان اشکذر دعوت می شود با نیت کمک به دانش آموزان همشهری و هم شهرستانی هدایای خود را به کمیته امداد شهرستان اهدا کنند.

 

وی در پایان شماره کارت ۶۰۳۷٫۹۹۷۹٫۵۰۰۲٫۸۲۵۹ جهت مشارکت مردمی در طرح شور عاطفه ها اعلام کرد.

 

یادآور می شود، مجله تصویری به اضافه اشکذر با هدف بررسی مشکلات و مسائل فرهنگی، اجتماعی و ورزشی، معرفی نخبگان و ثبت تاریخ شهرستان اشکذر منتشر شده است.
مخاطبان گرامی میتوانند نقطه نظرات و سوژه های خود را به شماره تماس ۰۹۱۶۲۱۷۰۰۵۸ و ID تلگرام t.me/ashkezar_news ارسال فرمایند.

“همراهی شما باعث دلگرمی ماست”
همکاران این شماره:
ابوالفضل زارع نژاد
علی مشیری نیا
با تشکر از:
جمال دهقانی اشکذری
کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان اشکذر
لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/jVgk2