• کد خبر: 93329
   منتشر کننده: علی مشیری نیا (سردبیر)
    تاریخ انتشار: پنجشنبه 23 مرداد 1399 - 14:57
  در آستانه ۲۵ مرداد ماه روز خانواده و تکریم از بازنشستگان
  سرپرست شهرداری اشکذر: روز خانواده و تکریم از بازنشستگان فرصت مغتنمی است که از فعالان دیروز عرصه کار و تلاش شهرمان تجلیل و قدردانی کنیم.

  به گزارش اشکذر خبر؛ در آستانه ۲۵ مرداد ماه روز خانواده و تکریم از بازنشستگان سرپرست شهرداری اشکذر با جمعی از پرسنل بازنشسته این شهرداری دیدار کرد.

  در این دیدار احمد علی دهقان منشادی سرپرست شهرداری اشکذر گفت: برای بنده در این نهاد خدماتی موجب افتخار و مباهات است که از مقام و منزلت همکاران بازنشسته تقدیر نمایم.

  دهقان منشادی بازنشستگان را ذخایر عظیم و گنجینه ارزشمند تجربه دانست و افزود: تجلیل از بازنشستگان، تکریم به کارکنانی است که در لحظات پرشور زندگی خود در صحنه کارزار حاضر بودند و تجربیات این عزیزان که بهترین ایام خود را در شهرداری گذرانده باید به نسل جدید منتقل شود.

  وی با بیان اینکه تکریم و حفظ حرمت پیشکسوتان همواره به‌عنوان یک ارزش مورد تأکید قرار گرفته است؛ اظهار داشت: روز خانواده و تکریم از بازنشستگان فرصت مغتنمی است که از فعالان دیروز عرصه کار و تلاش شهرمان تجلیل و قدردانی کنیم.

  سرپرست شهرداری اشکذر ضمن آرزوی سلامتی و عاقبت بخیری برای این عزیزان، از زحمات و تلاش های همکاران بازنشسته شهرداری صمیمانه تشکر نمود.

  خاطر نشان میگردد؛ در پایان این مراسم، لوح سپاس، شاخه گل و هدیه ای به رسم یادبود به همکاران بازنشسته شهرداری اشکذر تقدیم شد.

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/2Jejy

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *