اشکذر خبر

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124

سرپرست جديد شبكه دامپزشكي شهرستان اشكذر معرفي شد

شناسه خبر : 30479 | تاریخ انتشار : : 16 مرداد 1393 - 20:07 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر نیوز، نشست تكريم و معارفه رئيس دامپزشكي اين شهرستان با حضور فرماندار،مديركل دامپزشكي استان و جمعی از مسئولین ادارات در محل فرمانداری اشكذر برگزار شد. فرماندار اشكذر در اين نشست اظهار داشت: وظايف دامپزشكي بسيار گسترده است كه يكي از اين وظايف مي‌تواند بحث سلامت و امنيت غذايي مردم در جامعه باشد. […]

به گزارش اشکذر نیوز، نشست تكريم و معارفه رئيس دامپزشكي اين شهرستان با حضور فرماندار،مديركل دامپزشكي استان و جمعی از مسئولین ادارات در محل فرمانداری اشكذر برگزار شد.

فرماندار اشكذر در اين نشست اظهار داشت: وظايف دامپزشكي بسيار گسترده است كه يكي از اين وظايف مي‌تواند بحث سلامت و امنيت غذايي مردم در جامعه باشد.

 شاه حسيني تصريح كرد: يكي از دغدغه‌هاي دولت‌ها امنيت غذايي مردم و كيفيت آن است كه اگر اين شاخص مد نظر نباشد باعث شيوع بسياري از بيماري‌ها می‌شود.

فرماندار اشكذر در ادامه از زحمات ارزشمند دكتر صادقي مقدم در طول دوران تصدي سرپرستي شبكه دامپزشكي اين شهرستان تشكر و قدرداني كرد.

در پايان اين نشست دكتر قارايي به عنوان سرپرست جديد شبكه دامپزشكي شهرستان اشكذر معرفي گرديد.

تودیع و معارفه سرپرست شبكه دامپزشكي اشكذر تودیع و معارفه سرپرست شبكه دامپزشكي اشكذر تودیع و معارفه سرپرست شبكه دامپزشكي اشكذر تودیع و معارفه سرپرست شبكه دامپزشكي اشكذر تودیع و معارفه سرپرست شبكه دامپزشكي اشكذر

منبع: روابط عمومي فرمانداري اشكذر

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/df1ua

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124