• کد خبر: 23619
   منتشر کننده: مدیرمسئول (علیرضا عسکری )
    تاریخ انتشار: یکشنبه 16 تیر 1392 - 13:43
  سرپرست اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان از ریاست دادگستری در تحقق عدالت و تامین حقوق و امنیت مردم به ویژه حقوق موقوفات تقدیر کرد.
  به گزارش اشکذر نیوز ، به مناسبت هفته قوه قضاییه و به جهت ارج نهادن به مقام والای قضا و قضاوت و تکریم از مقام شامخ شهید مظلوم آیت الله دکتر بهشتی، حجت الاسلام کرمی سرپرست و جعفری پور کارشناس امور حقوقی و ثبتی اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان صدوق ضمن دیدار و گفتگو با قاضی فلاح رئیس دادگستری این شهرستان با اهداء لوح از خدمات خالصانه وی در عرصه قضاوت تقدیر نمودند.
  دراین دیدار که در محل دادگستری شهرستان صدوق برگزار گردید سرپرست اوقاف صدوق از زحمات بی شائبه قضات و کارکنان دادگستری شهرستان صدوق در تحقق عدالت و تامین حقوق و امنیت مردم به ویژه حقوق موقوفات سپاسگزاری نمود.
  در ادامه این دیدار پیرامون مسائلی چون به روز رسانی اجاره موقوفات، چگونگی اخذ پذیره از مستاجرین، شرایط صدور حکم تولیت جهت متقاضیان امر تولیت، و تفاوت های وقف عام و خاص بحث و تبادل نظر شد.
  در پایان حجت الاسلام کرمی سرپرست اوقاف صدوق از قاضی فلاح ریاست دادگستری شهرستان در مورد صدور حکم اثبات وقفیت مغازه موقوفه حاج میرزا علی اکبر حبیبی در ماه گذشته تقدیر و تشکر نمود.
  منبع : روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان یزد
  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/NtuJr

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *