امام جمعه موقت بخش خضرآباد ضمن گرامیداشت دهه بصیرت و سومین سالگرد شهادت سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی گفت: سردار حاج قاسم سلیمانی مصداق عمل خالص بود.

به گزارش اشکذر خبر؛ حجه الاسلام حسینی زاده امام جمعه موقت بخش خضرآباد در جمع نمازگزاران جمعه که در مسجد امام زاده سید کافی روستای کافی آباد برگزار شد؛ با گرامیداشت دهه بصیرت و سومین سالگرد شهادت سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی گفت: سردار حاج قاسم سلیمانی مصداق عمل خالص بود.

وی ادامه داد: ایشان در تمامی بحران ها و مشکلات حضور داشتند و به صورت گمنام خدمت می کردند و این درس بزرگی برای همه ما است که باید آن را سرلوحه عمل خود قرار دهیم.

حجت‌الاسلام حسینی زاده با گرامیداشت شهادت میرزا محمد تقی امیرکبیر گفت: اقدام‌های مدیریتی این شهید از جمله تکیه بر داشته‌های داخلی، نفی نفوذ خارجی، برقراری نظم در امور، به کار گرفتن افراد لایق در انتصابات، نظارت موثر و دقیق و مبارزه با فساد درباریان و کارگزاران برای همه مسوولان سرمشق است.

امام جمعه موقت بخش خضرآباد با اشاره به سالروز قیام خونین قم گفت: در زمان رژیم طاغوت علیه امام راحل در روزنامه ای مطلبی انتشار یافت که به سرفصل قیام برای حرکت پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی تبدیل شد.

خطیب موقت جمعه بخش خضرآباد به بالا رفتن سن ازدواج و افزایش طلاق در جامعه اشاره کرد و گفت: یکی از راهکارهای جلوگیری از افزایش طلاق واگذاری زمین به زوج های جوان و همکاری دولت مردان و والدین در ساخت مسکن جوانان است

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/kmUQ3