• کد خبر: 25984
   منتشر کننده: سعید دهقانی اشکذری
    تاریخ انتشار: یکشنبه 26 آبان 1392 - 17:24
  پس از رد شدن سه وزیر:
  نمایندگان با 199 رای موافق،‌ 44 رای مخالف و 24 رای ممتنع از مجموع 267 نماینده حاضر به محمود گودرزی برای تصدی به وزارت ورزش و جوانان رای اعتماد دادند

  «محمود گودرزی» با کسب 199 رای موافق، وزیر ورزش و جوانان شد و بدین ترتیب با انتخاب هجدهمین وزیر دولت یازدهم، کابینه تدبیر و امید تکمیل شد.

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت، نمایندگان با 199 رای موافق،‌ 44 رای مخالف و 24 رای ممتنع از مجموع 267 نماینده حاضر به محمود گودرزی برای تصدی به وزارت ورزش و جوانان رای اعتماد دادند.

  در جلسه علنی صبح امروز دکتر حسن روحانی؛ رئیس جمهور در سخنانی از چهارمین وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان دفاع کرد و پس از آن فتح‌الله حسینی،‌قسیم عثمانی، سیدمهدی موسوی‌نژاد و حسین گروسی به عنوان موافق و همچنین علی ایرانپور و کریمی قدوسی به عنوان مخالف وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان سخنرانی کردند.

  محمود گودرزی نیز از برنامه‌های خود برای تصدی وزارت ورزش و جوانان در جلسه علنی امروز دفاع کرد. نهایتا نمایندگان به چهارمین وزیر پیشنهادی دولت یازدهم برای وزارتخانه ورزش و جوانان رای اعتماد دادند و بعد از گذشت سه ماه از آغاز دولت تکلیف کرسی وزارت ورزش و جوانان را در دولت مشخص کردند.

   

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/F15Ll

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *