امام جمعه بخش خضرآباد در جمع نمازگزاران جمعه گفت: سخاوت و ارادت مردم و دولت عراق به عنوان میزبانان زائران حسینی ستودنی است.

به گزارش اشکذر خبر؛ حجه الاسلام غالبی امام جمعه بخش خضرآباد در جمع نمازگزاران جمعه که در حسینیه دارالشفای روستای هامانه اقامه شد؛ گفت: سخاوت و ارادت مردم و دولت عراق به عنوان میزبانان زائران حسینی ستودنی است که از آنان و تمام موکب‌دارانی که با میزبانی از زائران باعث شدند این اجتماع باشکوه به رخ جهانیان کشیده شود تشکر می‎‌ کنیم.

غالبی با اشاره به اهمیت بهداشت در سلامت فرد و جامعه کمبود کادر درمان مرکز بهداشتی درمانی کافی‌آباد را مورد بحث قرارداد و گفت: چند سالی است خانه های بهداشت روستاهای این بخش رو به تعطیلی می رود و هر کدام از پرسنل این مراکز بهداشتی که بازنشست شده اند جایگزین نشده است.

وی از مسئولان بهداشت استان یزد و شهرستان اشکذر خواست تا نسبت به تکمیل کادر درمان این مرکز بهداشتی درمانی توجه بیشتری کنند و در ادامه با اشاره به آغاز سال تحصیلی جدید از تمام کسانی که توانایی مالی دارند خواست تا دانش آموزان نیازمند را همچون فرزندان خود یاری نمایند.

خطیب جمعه خضرآباد اشکذر در ادامه با اشاره به کمبود نیرو در جهاد کشاورزی دهستان کزآب گفت: من هر کجا که نشستی یا جلسه ای بوده در خصوص کمبود نیرو در جهاد کشاورزی دهستان کزآب تذکر داده ام و حتی در سفر استاندار یزد به این منطقه نیز موضوع را مطرح و خواستار تکمیل کادر این مرکز شدم ولی چه سری در این قضیه نهفته است که ترتیب اثر داده نمی شود؟ نمی دانم.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/oltJm