• کد خبر: 89766
   منتشر کننده: علی مشیری نیا (سردبیر)
    تاریخ انتشار: یکشنبه 11 اسفند 1398 - 15:31
  فرماندار شهرستان اشکذر خبر داد
  فرماندار شهرستان اشکذر: از لحظه آگاهی از انتشار کرونا ویروس ستاد پیشگیری و مقابله با کرونا ویروس در شهرستان اشکذر تشکیل و مصوبات لازم به تصویب رسید.

  به گزارش اشکذر خبر هادی هادی نسب فرماندار شهرستان اشکذر از تشکیل ستاد پیگشیری و مقابله با کرونا ویروس در شهرستان اشکذر خبر داد.

  هادی نسب با اشاره به اهمیت پیشگری از ابتلای شهروندان به این ویروس گفت: از لحظه آگاهی از انتشار کرونا ویروس ستاد پیشگیری و مقابله با کرونا ویروس در شهرستان اشکذر تشکیل و مصوبات لازم به تصویب رسید.

  رئییس ستاد پیشگیری و مقابله با کرونا ویروس شهرستان اشکذر با تاکید بر اینکه تاکنون هیچ مورد مبنی بر ابتلا شهروندان شهرستان اشکذر به ویروس کرونا نداشتیم گفت: بر اساس مصوبه ستاد پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا تمام کارفرمایان واحدهای صنعتی فعال در حوزه شهرستان اشکذر موظف هستند؛ در صورت مشاهده علائم این بیماری بین کارکنان (بویژه کارکنان هندی، چینی و اتباع خارجی)؛ نسبت به قرنطینه آنها شخضا اقدام کنند.

  هادی نسب با بیان لزوم نظارت بر کارفرمایان واحدهای ضنعتی، کارخانجات و کارفرمابان شهرستان اشکذر؛ گفت: بنابر تصویب ستاد پیشگیری و مقابله با کرونا ویروس؛ اداره صمت شهزستان اشکذر مسئول نظارت بر کارفرمایان و کارخانجات میباشد.

  وی از تعطیلی آرایشگاه ها و پیرایشگاه های شهرستان اشکذر خبر داد و گفت: کلیه مراسم های عروسی، جشن های تولد، مجالس ترحیم و سایر موارد مشابه در باغ تالارها، تالارهای پذیرائی و موارد مشابه نیز ممنوع میباشد.

  فرماندار شهرستان اشکذر با اشاره به چهارمین صورتجلسه ستاد پیشگیری و مقابله با کرونا ویروس بیان داشت: بر اساس این صورتجلسه ائمه جمعه، سازمان تبلیغات اسلامی و اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان اشکذر موظف شدند تا نظارت کامل بر نذورات داشته باشند.

  وی ابراز امیدواری کرد؛ با همیاری و همکاری شهروندان شهرستان اشکذر و همچنین نظارت دستگاه های ذی ربط بر اماکن پرتردد؛ شاهد نابودی این ویروس و بازگشت آرامش روحی و روانی به شهروندان این شهرستان باشیم.

  هادی نسب خاطر نشان کرد؛ کلیه مصوبات این ستاد به همراه مصوبات ستاد استانی از طریق سیستم اتوماسیون دولت به کلیه نهادها و ادارات شهرستان اشکذر ابلاغ شده است.

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/E8TDQ

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *