• کد خبر: 957
   منتشر کننده: سعید دهقانی اشکذری
    تاریخ انتشار: پنجشنبه 23 خرداد 1392 - 18:00

  به گزارش اشکذر نیوز؛ پنجمین دوره مسابقات سوارکاری کورس بهاره (سنتی) شهرستان ابرکوه به مناسبت مبعث پیامبر اکرم (ص) با نام جام ثامن الحجج (ع) با همکاری موسسه مالی اعتباری ثامن الحجج (ع) استان یزد برگزار شد و سوارکاران در پیست سوارکاری ابرکوه به رقابت پرداختند.

  این مسابقات در سه گروه به مسافت هزار متر با استقبال خوب تماشاگران و حضور چند تن از مسئولان استانی و شهرستانی برگزار شد و در پایان مسابقات نفرات برتر معرفی و تجلیل شدند.

  در گروه دره‌شور شهرستان ابرکوه، مقام اول به اسب باران به مالکیت محسن رضایی‌نژاد و با چابک‌سواری سیدمحمد حسینی تعلق گرفت.

  در این گروه مقام دوم به اسب الماس به مالکیت سیدحسین زارعی و با چابک‌سواری جعفر اکرمی و مقام سوم به اسب آذرخش به مالکیت و چابک‌سواری حسین شبانی رسید.

  در گروه دره‌شور منتخب استان نیز مقام نخست به اسب برفی به مالکیت منوچهر صالح‌زاده و چابک‌سواری حسین امیدوارپناه، مقام دوم به اسب رخش به مالکیت و چابک‌سواری یعقوب غمخوار از اشکذر و مقام سوم به اسب قیصر به مالکیت قیصر هادی فلاح‌زاده و چابک‌سواری هاشم فلاح‌زاده تعلق گرفت.

  در گروه اسب‌های عرب، مقام نخست به اسب ذوالجناح کره برفین – جری به مالکیت روحی پناه و چابک سواری جعفر اکرمی رسید و اسب ساهانا، اسب وارداتی از ترکیه به مالکیت و چابک‌سواری یعقوب غمخوار از اشکذر رتبه دوم را کسب کرد.

  مقام سوم این گروه را نیز گلاریا کره – ادنان – گرجی به مالکیت مرتضی ضیاء الاسلام و چابک‌سواری منصور بنادکوکی از آن خود کرد.
  منبع:فارس

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/zsclm

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *