مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری‌های استان یزد گفت: این سازمان ۱۷ پروژه فعال در شهرهای یزد، مهریز، اشکذر و ‌زارچ در دست اجرا دارد که با قوت و حمایت شورای مسکن استان در حال انجام است.

 

به گزارش اشکذر خبر؛ محمدرضا عظیمی‌زاده مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری‌های استان یزد در دیدار با محمد نصیری شهردار طبس ‌‌اظهار کرد: ساخت پروژه‌های نهضت ملی مسکن در استان ‌یزد به سازمان همیاری شهرداری‌ها سپرده شده که تاکنون ساخت بیش از ٣ هزار واحد در قالب این طرح در دستور کار قرار گرفته و در حال اجراست.

عظیمی‌زاده ادامه داد: به دنبال آن هستیم به عنوان یار و یاور دولت در پروژه‌های شهری به صورت جدی وارد شویم و سازمان همیاری شهرداری‌های استان برای همکاری و تعامل بیشتر با شهرداری‌ها و دهیاری‌ها در اجرای پروژه‌های عمرانی و با کیفیت قابل قبول آمادگی کامل دارد.

مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری‌های استان در پایان بیان کرد: سازمان همیاری در استان یزد ۱۷ پروژه فعال در شهرهای یزد، مهریز، اشکذر و ‌زارچ در دست اجرا دارد و این پروژه‌ها با قوت و قدرت و حمایت شورای مسکن استان در حال انجام است.

محمد نصیری، شهردار طبس نیز در این دیدار شهر طبس را دارای آب و هوای مناسب در فصل پاییز و زمستان و یکی از مقاصد اصلی گردشگران داخلی برای بهره بردن از زیبایی‌های این شهر دانست و اظهار امیدواری کرد: بتوان در حوزه مدیریت شهری پروژه مشترکی را با سازمان همیاری شهرداری‌های استان یزد آغاز کرد و در نهایت به بهره برداری رساند.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/yfsyq