• کد خبر: 41581
   منتشر کننده: مدیرمسئول (علیرضا عسکری )
    تاریخ انتشار: دوشنبه 15 تیر 1394 - 14:45
  معاون عمرانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد خبر داد:
  معاون عمرانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد از ساخت پروژه 350 مترمربعی آزمایشگاه سازه و زلزله را به یاد زارع پور اشکذری خبر داد.

  به گزارش اشکذر نیوز، احمد زارع‌پور اشکذری در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری آنا در این خصوص اظهار کرد: دانشگاه آزاد اسلامی یزد از دیرباز مورد لطف و توجه مردم دوستدار دانش دیار دارالعلم خود بوده و نام نیک خیران بزرگواری چون، افشاریان، شاه ولی طاهری،کوچک‌زاده، توکلی و صفاریان و…. که از نظر مادی و معنوی باعث رشد و بالندگی این دانشگاه شده‌اند هیچ‌گاه از اذهان دور نخواهد ماند و خوش خواهد درخشید.

  وی گفت: اکنون فرصتی دست داده تا به یاد مرحوم پدرمان ما نیز از این قافله نیک‌اندیشان عقب نمانیم و ره توشه‌ای مضاعف برای آن مرحوم فراهم سازیم و چه مکانی بهتر از دانشگاه و چه افتخاری بالاتر از خدمت به دانشجویان عزیز.

  این مسئول خیّر ادامه داد: ساخت آزمایشگاه سازه و زلزله یک امتیاز برای دانشجویان رشته عمران است تا بتوانند با انبساط خاطر پروژه‌ها و آزمایش‌های خود را به انجام رسانند و با توجه به مشخصات خوب در نظر گرفته‌شده برای این آزمایشگاه زمینه‌های همکاری با دیگر دانشگاه‌ها نیز فراهم خواهد شد و دانشگاه آزاد اسلامی یزد به یک مرکز انجام آزمایش‌ در خصوص سازه مجهز خواهد شد.

  معاون عمرانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد در خصوص مشخصات آزمایشگاه در نظر گرفته‌شده اظهار کرد: ویژگی ساختمان در حال احداث شامل سوله آزمایشگاه سازه و زلزله با جرثقیل ریلی پنج‌تن و کف صلب به ابعاد 20/1 450 و مساحت 350 مترمربع بوده که بااعتباری بالغ‌بر دو میلیارد و 250 میلیون ریال کار آن آغازشده است.

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/xsGVF

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *