امام جمعه بخش خضرآباد در آستانه روز جوان گفت: زمین برای ساخت مسکن در اختیار جوانان قرار گیرد تا مجبور نشوند زمین های کشاورزی راتغیبر کاربری دهند.

به گزارش اشکذرخبر، امام جمعه بخش خضرآباد ضمن تشکر از خدمتگزاران مردم در وزارت اطلاعات، گفت: امنیت مردم با تلاش‌های شبانه‌روزی نیروهای محترم اطلاعاتی – امنیتی و همکاری گسترده مردم با این عزیزان تامین می‌شود؛ حفظ انسجام ملی، اجتماعی و سیاسی کشور و صیانت از سرمایه های مذهبی، اجتماعی، سیاسی و اقتصادی کشور از ماموریت های مهم وزارت اطلاعات است .
حجت‌الاسلام غالبی با گرامیداشت ۱۱ شعبان سالروز ولادت حضرت علی اکبر (ع) و روز جوان افزود: جوانی یک فرصت مهمی برای توسعه و کمال انسان به شمار می‌رود که برای موفقیت نیاز به تقویت تهذیب نفس است چراکه این مهم زمینه رشد و کمال انسان را فراهم می‌کند.
امام جمعه بخش خضرآباد با اشاره به هفته منابع طبیعی، اهمیت درختان در سلامت زندگی مردم را یادآور شد و افزود: در کنار توصیه‌های متعدد دینی مبنی بر اهمیت درختان در زندگی انسانها، دانشمندان نیز از نقش درختان در تعدیل دمای هوا ، کنترل آبهای سطحی و کمک به تغذیه سفره های زیرزمینی بسیار گفته اند.

وی از اعضای شوراهای اسلامی خواست تا با همکاری بنیاد مسکن زمین برای ساخت منزل در اختیار جوانان قرار دهند تا مجبور نشوند زمین های کشاورزی راتغیبر کاربری داده و به ساخت منزل مسکونی اختصاص دهند.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/1YWDW