اشکذر خبر

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124

زمین‌های راکد صنعتی یزد پس گرفته می‌شود

شناسه خبر : 47571 | تاریخ انتشار : : 24 آذر 1394 - 13:30 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر نیوز به نقل از فارس، سید محمدرضا سیدحسینی، ظهر امروز در نشست هم‌اندیشی انجمن مدیران صنایع و معادن شهرستان مهریز با نماینده مردم این شهرستان و جمعی از صاحبان صنایع این شهرستان اظهار داشت: مشکلات صاحبان صنایع شهرستان مهریز را شنیدیم و تمام سعی خود را به کار خواهیم گرفت تا مشکلات شما […]

به گزارش اشکذر نیوز به نقل از فارس، سید محمدرضا سیدحسینی، ظهر امروز در نشست هم‌اندیشی انجمن مدیران صنایع و معادن شهرستان مهریز با نماینده مردم این شهرستان و جمعی از صاحبان صنایع این شهرستان اظهار داشت: مشکلات صاحبان صنایع شهرستان مهریز را شنیدیم و تمام سعی خود را به کار خواهیم گرفت تا مشکلات شما را به نحو شایسته‌ای برطرف کنیم.

وی با بیان اینکه برخی مسائل مطرح شده از سوی صاحبان صنایع نیازمند بررسی بیشتر است، عنوان کرد: پس از انجام بررسی‌های لازم، مشکلات به ترتیب اولویت برطرف خواهد شد.

سیدحسینی با اشاره به اینکه تعامل بین بخش خصوصی و دولت از مهم‌ترین رویکردهای ماست، اظهار امیدواری کرد: با ایجاد تعامل بیشتر، راه‌های توسعه سرمایه‌گذاری در حوزه صنعت در استان یزد افزایش یابد.

معاون عمرانی استاندار یزد در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اهمیت پس گرفتن زمین‌های راکد صنعتی و انتقال آن به افراد واجد صلاحیت، تأکید کرد: این اقدام از اولویت‌های کاری ماست و در این زمینه با جدیت وارد عمل خواهیم شد.

نماینده مردم مهریز در مجلس شورای اسلامی نیز در این نشست ضمن قدردانی از پیگیری‌های معاون عمرانی استاندار یزد با اشاره به مشکلات صنایع مهریز اظهار داشت: بانک‌ها و مالیات، مشکلات مضاعفی بر تولیدکنندگان ایجاد کرده‌اند که این روند به نوعی سبب کند شدن پروسه تولید در استان یزد شده است.

حجت‌الاسلام دخیل‌عباس زارع‌زاده افزود: دولتمردان با تعامل با صنعتگران باید به گونه‌ای رفتار کنند که باعث سرافرازی دولت شوند و یزد مردم امین پرتلاش و پرکار دارد و لیاقتشان بیش از این امکانات است.

وی با اشاره به اینکه اکثر مدیران استان غیربومی هستند و یزد و یزدی را نمی‌شناسند و به محیط یزد آشنا نیستند، تصریح کرد: این مدیران برای سرمایه‌گذاری در یزد تصمیم‌گیری و گاهی نیز سنگ‌اندازی می‌کنند.

به گزارش فارس، در این نشست اعضای انجمن مدیران صنایع و معادن مهریز بر این نظر اتفاق داشتند که چرا هیئت‌های تجاری که به یزد سفر می‌کنند، صاحبان صنایع شهرستان‌ها دعوت نمی‌شوند و چرا باید افرادی خاص با هیئت‌های تجاری ارتباط داشته باشند.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/nQ5xf

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124