اشکذر خبر

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec

زارع پور اشکذری از شروع بکار بزرگ‌ترین پروژه تفریحی رفاهی جنوب شرق کشور در یزد خبر داد

شناسه خبر : 96852 | تاریخ انتشار : : 24 بهمن 1399 - 17:19 | ارسال توسط :

زارع پور اشکذری از آغاز بکار ساخت بزرگ‌ترین پروژه جنوب شرق کشور در زمینی به مساحت ۲۲ هزار متر مربع واقع در میدان امام حسین (ع) یزد با ۲۰۰ هزارمترمربع زیربنا خبر داد.

به گزارش اشکذر خبر؛ احمد زارع پور اشکذری از آغاز بکار ساخت بزرگ‌ترین پروژه جنوب شرق کشور در میدان امام حسین (ع) یزد خبر داد.

زارع پور اشکذری با بیان اینکه این پروژه به‌عنوان مجتمع تفریحی، تجاری، رفاهی، گردشگری و ورزشی در نظر گرفته‌شده است؛ بیان داشت: ساخت این پروژه با سرمایه‌گذاری و مشارکت بخش خصوصی به‌عنوان سرمایه‌گذار با ۷۲ درصد سهم و شهرداری یزد با ۲۸ درصد طی ماه جاری آغازشده است.

نماینده تام‌الاختیار سرمایه‌گذار پروژه میدان امام حسین (ع) بابیان اینکه این پروژه در زمینی به وسعت ۲۲ هزار متر با ۲۰۰ هزار مترمربع زیربنا احداث می‌شود؛ اظهار داشت: این مجتمع دارای ۸۰ واحد دفتر اداری و مجموعا ۶۰ هزار متر زیربنای تجاری است که در کنار این واحدها ۴ سالن همایش با ظرفیت ۴۰۰ نفر تا ۱۴۰۰ نفره و همچنین تالار عروسی نیز پیش‌بینی‌شده است.

وی با اشاره به توریست پذیر شدن یزد طی سال‌های اخیر که این شهر ثبت جهانی شده است و لزوم سرمایه‌گذاری و ساخت هتل‌ ۵ ستاره در مقیاس جهانی و مطابق با استانداردهای جهانی از ساخت ۲۰ هزار متر هتل، سالنهای سینما، فضای بولینگ و بزرگترین هایپر استان یزد، ۸ واحد فودکورت و ۱۸ هزار متر پارک سرپوشیده همراه با امکاناتی چون اسکی روی یخ، استخر و سایر امکانات نام برد و بیان داشت: این مجتمع در طبقه و دارای ۵۰ هزار مترمربع پارکینگ برای آن در نظر گرفته‌شده است.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/tIcLA

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec