اشکذر خبر

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec
مشاور و ناظر حوزه خدمات مهندسی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد خبر داد:

رکورد تعداد همزمان پرونده‌های نظارتی بر روی سامانه ارجاع نظارت

شناسه خبر : 97142 | تاریخ انتشار : : 09 اسفند 1399 - 18:15 | ارسال توسط :

مشاور و ناظر حوزه خدمات مهندسی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد گفت: در آخرین روز طرح ویژه تخفیف ۳۰ درصدی هزینه خدمات مهندسی؛ بالغ بر ۱۲۲ پرونده نظارتی بر روی سامانه ارجاع نظارت قرار گرفت.

به گزارش اشکذر خبر به نقل از روابط عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد؛ محسن صحراددکاری مشاور و ناظر حوزه خدمات مهندسی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد با بیان اینکه پیش‌بینی می‌شود حجم کار ورودی به این سازمان در پایان سال ۱۳۹۹ به بیش از یک میلیون متر مربع برسد؛ اظهار داشت: طرح تخفیف ویژه نظام مهندسی از ۲۳ بهمن آغاز و در پایان روز هفتم اسفند ماه به پایان رسید که در این دوره استقبال مناسبی از طرف مالکان بعمل آمد.

وی تاکید کرد: سامانه ارجاع نظارت فرصت مناسبی است تا ضمن شفاف سازی امور سازمان، مهندسان ناظر بتوانند با فراغت خاطر و بر اساس علائق، ظرفیت و صلاحیت حرفه ای خود، نسبت به اعلام داوطلبی برای انجام نظارت اقدام نمایند.

مشاور و ناظر حوزه خدمات مهندسی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد خاطرنشان کرد: ساخت و سازهای غیر مجاز در استان یزد به عوامل متعددی برمی‌گردد و متاسفانه ۶۵ درصد ساخت و سازها را دربر می‌گیرد که با توجه به قیمت تمام شده ساختمان و اینکه امروزه ساختمان یک سرمایه ملی محسوب می‌شود ضرورت دارد توجه بیشتری به این موضوع از سوی مسئولان صورت گیرد.

صحراکاری ابراز امیدواری کرد: با اجرای طرح‌های ویژه تخفیفی در سازمان نظام مهندسی و خدمات ارائه شده مطلوب از سوی مهندسان عضو این نهاد اقبال و گرایش مردم برای استفاده از خدمات مهندسی افزایش یابد تا شهر از ساخت و سازهای متخلفانه و البته نا ایمن رهایی یابد.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/CfPTi

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec