اشکذر خبر

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی یزد:

رویداد های عکاسی باعث ترغیب آحاد مردم  به زیباتر دیدن و زیباتر خلق کردن تصویر می شود

شناسه خبر : 101168 | تاریخ انتشار : : ۱۸ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۸:۵۰ | ارسال توسط :

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی یزد در اختتامیه مسابقه عکس عاشورایی اشکذر، افزود: بخش بزرگی از زندگی فردی و اجتماعی اطراف ما مبتنی بر تصاویر است و چنین رویداد های عکاسی باعث ترغیب احاد مردم  به زیباتر دیدن و زیباتر خلق کردن تصویر می شود.

به گزارش اشکذر خبر، مراسم اختتامیه دومین مسابقه عکس عاشقانه های حسینی  به همت موسسه نورآوران سپهر رسانه کویر، اداره فرهنگ و ارشاد شهرستان و پایگاه اطلاع رسانی راشکذر خبر برگزار شد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی یزد در این مراسم ضمن تقدیر از برگزاری این مسابقه در شهرستان اشکذر به اهمیت تصویر اشاره کرد و افزود: بخش بزرگی از زندگی فردی و اجتماعی اطراف ما مبتنی بر تصاویر است و چنین رویداد های عکاسی باعث ترغیب احاد مردم  به زیباتر دیدن و زیباتر خلق کردن تصویر می شود و  اهمیت این موضوع زمانی بیشتر می شود که با آیین های اسلامی روبه رو می شویم که این ها هویت هر فرد را شکل می دهد.

مجید جوادیان‌زاده با بیان اینکه در اطراف ما افرادی هستند که بدون هیچ آموزشی، تصاویر زیبایی را خلق می کنند، گفت: با برگزار چنین رویداد هایی می توان افرادی را کشف کرد که از ذوق هنری ذاتی برخوردارند که می توان با یک آموزش ساده عکاسی، تصاویر با کیفیت بالاتری را به ثبت برساند و در محیط اطراف خود تاثیر گزار باشد.

فرماندار اشکذر: رتبه اول شهرستان در رعایت پرئتکل های بهداشتی در عزاداری های محرم

فرماندار شهرستان اشکذر در این مراسم با تشکر از برگزاری مسابقه عکس عاشورایی، به مراسمات محرم امسال شهرستان اشکذر اشاره کرد و بیان داشت: مردم و هیات مذهبی شهرستان اشکذر امسال نیز مانند سال گذشته برنامه های عزاداری را با رعایت تمامی شیوه نامه های بهداشتی برگزار کردند که معید صحبت من رتبه اول شهرستان در رعایت دستورالعمل های بهداشتی در عزاداری های دهه اول محرم  و بهبود وضعیت کرونای شهرستان اشکذر بعد از دهه اول محرم است.

هادی هادی نسب در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اهمیت ثبت تصویر، افزود: می توان در کنار مسابقاتی با موضوعات مذهبی به مسائل اجتماعی و شهری نیز پرداخت تا با به تصویر کشیدن معضلات اجتماعی آنها را مرتفع کرد.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/THHrJ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تکمیل کنید *