مدیر مخابرات منطقه یزد با بیان اینکه شرکت مخابرات ایران بر اساس رسالتی که بر دوش دارد همواره در کنار تولیدکنندگان و کارآفرینان بوده تا با حمایت های همه جانبه خود ضمن حفظ اشتغال موجود؛ توسعه اشتغال و کارآفرینی را به عنوان یکی از ارکان مهم در جامعه رونق بخشد؛ گفت در حال حاضر این امر مستلزم اصلاح تعرفه های مخابراتی است.

به گزارزش اشکذر خبر؛ محمد رضا زارع مدیر مخابرات منطقه یزد با بیان اینکه رونق تولیدات داخلی در سایه اصلاح تعرفه ها عملی می شود؛ افزود: شرکت مخابرات ایران بر اساس رسالتی که بر دوش دارد همواره در کنار تولیدکنندگان و کارآفرینان بوده تا با حمایت های همه جانبه خود ضمن حفظ اشتغال موجود، توسعه اشتغال و کارآفرینی را به عنوان یکی از ارکان مهم در جامعه، رونق بخشد و در حال حاضر این امر مستلزم اصلاح تعرفه های مخابراتی است.

زارع در همین رابطه گفت: وجود منابع انسانی پرتلاش، با انگیزه و خوش فکر در مجموعه شرکت مخابرات ایران و ارائه خدمات متنوع مخابراتی فرصت بسیارخوبی را برای رونق تولیدات و کسب و کارهای داخلی فراهم آورده است؛ ولی متاسفانه عدم منطقی سازی تعرفه ها در سالهای گذشته این شرکت را برای ترسیم چشم انداز بلند مدت جهت رونق تولیدات داخلی در تنگنا قرار داده است.

وی افزود: در صورت منطق سازی و اصلاح تعرفه ها این شرکت با تکیه بر دانش روز دنیا ضمن رونق اقتصادی کشور در سایه کمترین وابستگی و بیشترین اشتغال آفرینی، چرخهای صنایع دیگر را نیز به حرکت در خواهد آورد.

زارع در پایان ابراز داشت: اصلاح تعرفه های مخابراتی با رویکرد تکیه بر نهضت تولید داخل، علاوه بر کاهش وابستگی به شرکت های خارجی، منجر به خلق ایده و تولید فناوری در داخل کشور می شود

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/CdnFe