• کد خبر: 24226
   منتشر کننده: سعید دهقانی اشکذری
    تاریخ انتشار: پنجشنبه 3 مرداد 1392 - 12:56
  پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری از اغما به کما رفت
  چندی پیش در یاداشتی از به اغما رفتن پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان خبر دادیم اما از آن موقع تاکنون نه تنها جوابیه ای از طرف روابط عمومی فرمانداری منتشر نشد بلکه روند تعطیلی این سایت همچنان ادامه دارد.

  اشکذر نیوز : چندی پیش در یاداشتی از به اغما رفتن پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان خبر دادیم اما از آن موقع تاکنون نه تنها جوابیه ای از طرف روابط عمومی فرمانداری منتشر نشد بلکه  روند تعطیلی این سایت همچنان ادامه دارد.

  پایگاههای خبری فرمانداری ها به عنوان مرجع معتبر و اصلی ترین پل ارتباطی مردم با نماینده عالی دولت در شهرستان است و علی رغم اینکه اکثر فرمانداری های استان هفته گذشته اقدام به انتشار آگهی نتیجه قطعی و نهایی انتخابات شورای اسلامی شهر( فرمانداری یزد) نموده اند همچنان فرمانداری شهرستان از انتشار اخبار معمول نیز خودداری نموده است.

  حال چند سوال ذهن مردم و رسانه ها را به خود مشغول کرده است :

  روند کنونی سایت روابط عمومی فرمانداری شهرستان آیا نتیجه این است که این اداره دولتی از تاریخ مذکور تا کنون فعالیتی نداشته است و یا …؟

  آیا پس از مشخص نتجیه نهایی انتخابات ریاست جمهوری آیا دولت فعلی و نماینده آن در شهرستان ما (فرمانداری) از انجام وظایف معمول خود کوتاهی کرده است؟

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/Xsuz3

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *