امام جمعه بخش خضرآباد با محکوم کردن بمباران مردم بی دفاع غزه گفت: این روش های غیرانسانی به هیچ عنوان راه‌حل برون رفت از بحران برای اسرائیل نیست و مردم آزاده جهان این موضوع را به خوبی درک کرده اند.

به گزارش اشکذر خبر؛ حجه الاسلام غالبی امام جمعه بخش خضرآباد بامحکوم کردن بمباران مردم بی دفاع غزه، محاصره و در تنگنا گذاشتن آنها وبستن آب و برق توسط رژیم غاصب به روی مردم غزه را نشانه ای آشکار از خوی وحشی گری آنها برشمرد و گفت: این روش های غیرانسانی به هیچ عنوان راه‌حل برون رفت از بحران در اسرائیل نیست و مردم آزاده جهان این موضوع را به خوبی درک کرده اند.

غالبی با اشاره به اینکه رهبر معظم انقلاب بر کمک به مردم مظلوم فلسطین به عنوان یک وظیفه دینی، شرعی و انسانی تاکید دارند، اضافه کرد: همیشه باید دشمن ظالم و یار و یاور مظلوم بود و بارها در دین اسلام و آیات و روایات بر این مساله تاکید شده است.

امام جمعه بخش خضرآباد با گرامیداشت روز جهانی استاندارد گفت: استاندارد دارای قانونی است که بیش از نود سال از عمر آن می‌گذرد و به نظر می رسدبا وجود این پشتوانه محکم و نیز همت مضاعف واحدهای تولیدی و خدماتی، کشور ما خواهد توانست به افق های روشن تری در زمینه استاندارد و کیفیت دست پیدا کند.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/fI0tl