اشکذر خبر


روستای سرو علیای بخش عقدا به فناوری ۴G مجهز شد

شناسه خبر : 102389 | تاریخ انتشار : : ۱۵ آبان ۱۴۰۰ - ۱۲:۱۱ | ارسال توسط :

مدیر مخابرات منطقه یزد با اعلام این خبر گفت: همزمان با برگزاری جشنواره شکرانه انار در روستای سرو علیای بخش عقدا، به همت متخصصان مخابرات منطقه یزد این روستا به فناوری ۴G مجهز شد.

به گزارش اشکذر خبر به نقل از روابط عمومی مخابرات منطقه یزد، محمد رضا زارع افزود: به منظور پاسخگویی به نیازهای ارتباطی مشترکان، روستای سرو علیای بخش عقدای شهرستان اردکان با هزینه ای بالغ بر ۸ میلیارد ریال و از محل اعتبارات خدمات اجباری (USO) به فناوری ۴G مجهز شد.

وی با اشاره به مزایای راه اندازی این فناوری در روستای مذکور گفت: با تجهیز روستای سرو علیا به فناوری ۴G ضمن افزایش پوشش آنتن دهی، پهنای باند تلفن همراه اول و کیفیت ارائه اینترنت پرسرعت همراه اول در سطح روستا و نقاط اطراف افزایش خواهد یافت.

شایان ذکر اینکه، به شکرانه برداشت انار در بخش تاریخی عقدا ویژه برنامه “شکرانه‌ انار عقدا” و نمایشگاه فصلی دستاوردهای کشاورزی و اقتصادی روستاییان طی روزهای پنجشنبه و جمعه ۱۳و۱۴ آبان‌ ماه در روستای سروعلیا‌ بخش عقدا برگزار می‌شود و مخابرات منطقه یزد با حضور در این جشنواره وراه اندازی غرفه همراه اول، اقدام به ارائه سیم کارت رایگان دانشجویی و دانش آموزی و ..به بازدیدکنندگان می کند.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/JqCTY

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تکمیل کنید *