اشکذر خبر

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124

روستايیان بخش خضرآباد بدون دردسر صاحب زمین می شوند

شناسه خبر : 45857 | تاریخ انتشار : : 04 آبان 1394 - 8:56 | ارسال توسط :

به گزارش خبرنگار اشکذر نیوز از خضرآباد، جوکار نماینده مردم يزد و اشکذر در مجلس شوراي اسلامي که به‌اتفاق مديران کل منابع طبيعي ، آب و فاضلاب روستايي ، بنیاد مسکن انقلاب اسلامي،فرماندار اشکذر و مسئولان ادارات اشکذر به دهستان کذاب آمده بود؛ ضمن ديدار با امام‌جمعه و مردم اين منطقه با حضور در امام‌زاده […]

به گزارش خبرنگار اشکذر نیوز از خضرآباد، جوکار نماینده مردم يزد و اشکذر در مجلس شوراي اسلامي که به‌اتفاق مديران کل منابع طبيعي ، آب و فاضلاب روستايي ، بنیاد مسکن انقلاب اسلامي،فرماندار اشکذر و مسئولان ادارات اشکذر به دهستان کذاب آمده بود؛ ضمن ديدار با امام‌جمعه و مردم اين منطقه با حضور در امام‌زاده سيدکافي کافي آباد در جمع شوراهاي اسلامي اين منطقه مسائل و مشکلات آنان را موردبررسی قرارداد.

امام‌جمعه بخش خضرآباد ضمن تاکيد بر اتمام طرح‌های نیمه‌تمام روستاهاي اين دهستان با عنایت به نزديک شدن به فصل زمستان و سرد شدن هوا خواستار تسریع در آب‌رسانی به روستاهاي بخش خضرآباد تکمیل بلوار اتابک به کذاب تعريض جاده يزد خضرآباد به کذاب گازرساني به روستاهاي منطقه خمسيان ایجاد اشتغال براي جوانان و واگذاری زمين براي ساخت مسکن جوانان روستايي شد.

جوکار گفت: پروژه آب‌رسانی به بخش خضرآباد که چندي است شروع‌شده و تامين اعتبارشده و در حال اجرا است اميدواريم که پیمانکار هرچه زودتر به اتمام برساند.

نماينده مردم يزد و اشکذر در خصوص گازرساني به بخش خضرآباد هم اظهار داشت: تمام روستاهاي اين بخش به‌جز 4 روستا از نعمت گاز بهره‌مندند که اين 4 روستا هم مجوز گازرسانی به آن‌ها از وزير نيرو گرفته‌ایم.

جوکار در خصوص واگذاري زمين به روستاييانبیان کرد: در این جلسه با توافق حاصله با بنیاد مسکن کليه کساني که ساکن روستاهاي بخش خضرآباد هستند بدون محدوديت به آنان زمين واگذارمي شود.

جوکار هم چنین از احداث فضاي سبز در بخش خضرآباد هم خبر داد.

جوکار در خضرآباد جوکار در خضرآباد جوکار و امام جمعه خضرآباد جوکار و فرماندار اشکذر در خضرآباد

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/LorlX

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124