• کد خبر: 40315
   منتشر کننده: علی جعفری
    تاریخ انتشار: چهارشنبه 30 اردیبهشت 1394 - 08:31
  +عکس
  مردم روستاهاي کافي آباد و بامکان از توابع دهستان کذاب چند سالی است که با مشکل کم‌آبی دست‌وپنجه نرم می‌کنند و مهاجرت جمعي از اهالي اين دو روستا به مرکز استان با کم‌آبی چند سال گذشته بی‌ارتباط هم نيست.

  به گزارش خبرنگار اشکذر نیوز از خضرآباد، مردم روستاهاي کافي آباد و بامکان از توابع دهستان کذاب چند سالی است که با مشکل کم‌آبی دست‌وپنجه نرم می‌کنند و مهاجرت جمعي از اهالي اين دو روستا به مرکز استان با کم‌آبی چند سال گذشته بی‌ارتباط هم نيست.

  مشکل کمبود آب در روستاهای خضرآباد
  اهالي اين روستاها هفته‌ای دو نوبت و هر نوبت 1 ساعت از آب آشاميدني بهره‌مندند و تنها در اين 2 ساعت فرصت دارند تا ضمن استفاده از آب مطلوب آب را براي طول هفته در تانکرهاي خود نيز ذخيره کنند که در اکثر مواقع موفق به ذخيره آب نمی‌شوند چرا که برداشت همزمان مشترکين فشار آب را به حداقل ممکن می‌رساند.
  مدارس و فضاهای آموزشي اين روستاها نيز با مشکل کمبود آب مواجه هستند و در رعايت بهداشت دچار مشکلاتي شده‌اند.

  مشکل کمبود آب در روستاهای خضرآباد
  محمدعلي شاه‌حسینی فرماندار اشکذر کمبود آب آشاميدني اين دو روستا را کم آبدهي چاه آب کافي آباد عنوان کرد و گفت: مسئولان آبفا اشکذر سعی خود را بر آن داشتند تا با آب‌رسانی با تانکرهاي سيار اين مشکل راحل کنند.

  شاه‌حسینی در ادامه به انتقال آب به روستاهاي بخش خضرآباد اشاره کرد و گفت: کار انتقال آب به بخش خضرآباد در دستور کار شهرستان هست و تأمین اعتبار هم شده است و اميدواريم با بهره‌برداری و اجراي اين پروژه مشکل کمبود آب در بخش خضرآباد برطرف شود.

  مشکل کمبود آب در روستاهای خضرآباد

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/CXuQo

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *