رئیس شورای اسلامی شهر یزد: دانشمندان ایرانی نشان دادند هیچ مکر، کارشکنی و تهدید نمی‌تواند آنان را از مسیر اعتقادی و هدف علمی خود باز دارد.

به گزارش اشکذرخبر، عزیزالله سیفی با گرامیداشت فرارسیدن ۲۰ فروردین روز ملی فناوری هسته‌ای اظهار داشت: ایران در ۲۰ فروردین ۱۳۵۸ از طریق افتتاح طرح راه‌اندازی دومین مجموعه جدید سانتریفیوژ‌های تأسیسات هسته‌ای در نطنز، با ورود به مرحله صنعتی غنی‌سازی اورانیوم، به یکی از بزرگترین دستاورد‌های تاریخ خود دست یافت.

 

وی افزود: رسیدن به این مرحله از دانش روز با وجود محاصره شدید اقتصادی از سوی غرب، نمایانگر اراده ملت همیشه سربلند ایران برای فتح قله‌های علمی و استقلال بی قید و شرط است.

 

رئیس شورای شهر یزد ادامه داد: شورای اسلامی شهر یزد ضمن گرامیداشت یاد شهدای والا مقام هسته‌ای، این مناسبت را که یادآور ایمان و عزم ملی دانشمندان جوان میهن اسلامی در اثبات توانمندی‌های علمی کشور و اثبات اقتدار و افتخارآفرینی ایرانیان است را گرامی می‌دارد.

 

سیفی تأکید کرد: دانشمندان ایرانی متعهد و معتقد نشان دادند هیچ مکر، کارشکنی، تهدید و کژ اندیشی نمی‌تواند کوچکترین خللی در اراده قاطع، عزم جزم و باور ژرف فرزندان مرز و بوم ایجاد کند و آنان را از مسیر اعتقادی و هدف علمی خود باز دارد.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/Bkmn2